bugün

sikerim öyle kardeşi.
en iyisi adem ve havvadan hepimizin kardeş olduğunu kabul etmek. ülke zaten yol geçen hanı oldu, giren çıkmıyor. artık olayı kabullenmek gerekli.
Bunu Diyen, evinde en az bir Afgan beslesin.
Müslüman oldukları kesin midir?
“Tüm müslümanlar kardeş” falan derler tarikat kurarlar bir tek birbirlerini kollarlar.

Bu din denilen şeyin geldiği nokta dünyanın en tehlikeli bombasından daha tehlikeli.
o halde yürü git afganistan'a kardeşlerinin yanına. onları buraya getirme, zira ben ne afgan ne paki ne de suriyelilerin kardeşiyim.
senin kardeşinse sen git kardeşliğini tek başına yaşa canım kardeşim, ben de Müslümanım çok şükür ama bunlarla kardeş falan değilim. Herkesi katma işin içine.
ingiltere'nin emriyle getirilip yerleştirildiklerine göre babanız da ingiltere oluyor.
görsel
görsel
kardeşleri ise babası da afgandır.
Afganlar da kardeşlerimiz, Türk dünyasının hakiki dostu Pakistanlılar da.

sırf Müslüman oldukları için götlerini yırtarak hakaret edenler gitsin Yunan kardeşlerinin yanlarına.

Bu topraklarda asırlarca savaştığımız hain batı avrupa mı kardeşimizmiş? Hadi ordan lan.
afganlar, pakiler kardeşimiz değildir.
kuran'ı referans alacaksak eğer ancak müminler kardeştir.

peki mümin nasıl olunur? kimlere mümin denir? önce buna biraz bakmak lazım.

adam; allah'a, peygamberlerine, meleklerine iman ettim diyor. kafasında sarık, elinde tüfek mücahid mücahid dolaşıyor.

diğer taraftan kadınları kırbaçlıyor, çocukları öldürüyor.
hepsini siktir ettim, primattan beter halde abdest almaktan bihaber, götünde 5 kilo bokla ortalarda dolaşıyor.

kendi vatan toprağını terk etmiş, kaçmış gelmiş benim vatanımda, benim öz kardeşlerimin namusuna göz dikiyor.
ben mümin oldum denince de mümin olunmuyor.

şahsen benim kardeşlerimdir diyemem.
bu durumda galiba ben mümin değilim ama yine de en doğrusunu allah bilir.
Hz. Ali’nin Mısır Valisine Yazdığı Mektup

“ Bil ki ey Malik!”

Halka karşı merhametli olmayı, sevgi ve iyilikte bulunmayı kendine şiar edin. Kesinlikle onların malını ganimet bilen yırtıcı bir canavar olma. O insanlar iki sınıftır: Birincisi, dinde kardeşin, ikincisi ise yaratılışta senin eşindir.

Halkın içinde en çok sevmediğin kimse, insanların ayıplarını araştıran kişiler olsun. Şüphesiz ki insanların ayıpları vardır. Valilere düşen de bunları örtmektir. Onlar hakkında bilmediğin ayıpları araştırmaya çalışma. Şayet suçları ortaya çıkarsa, senin için en uygun olan bunları kapatmaya çalışmandır. Senin bilmediklerin hakkında Allah hükmeder.
Hayır değildir..
kardeş deme lazım olur.
Ne kardeşi...
Komşu bile değiliz bu adamlarla.

Tarihte bile komşu olmadık.
Babaları ananı becerdiyse o sizin aile içi problemleriniz, beni karıştırmayın.
benim Bi skim değiller çünkü.
Türk'e düşman kim varsa kardeşiniz, bir Kemalistler düşmanınız. Kaç ülke bağrında bu kadar hain besler acaba?
Yallah Afganistan'a o zaman. Gör ebenin talabanisini.
dinleri de, soyları da beni ilgilendirmiyor. topraklarımıza giremezler.
Bacını ver o zaman.