1. 1.
  Yakın zamanda kokusu çıkar geniş çaplı.
  Resmen kolonilesiyorlar erzurumda. Kulucla donemi gibi. Yer taraf afganlarla dolu.

  iş sebebiyle ankaraya gidiyorlarmis. Şu an erzurum otogardayim en az 1000 tane afgan insan var. Disarida Otogar da tuvalette koltuklarda her yerde yatıyorlar. Çoğunlukla genç erkek.
  4 ... katmir
 2. 2.
  hah bir siz eksiktiniz. zaten suriyeliler yüzünden rahat nefes alamıyoruz, ülke çok geniş, bir de siz de gelin.
  gereksiz bir göç. avrupa' ya gitsinler.
  6 ... lonely detective
 3. 3.
  "avrupa'ya gitsinler" diye tepki gösterilen göçtür.

  sorun şu ki alayı şeriatçı olan bu afganların derdi zaten diyar-ı küfre gitmek! peki gidince şeriatçılıktan vazgeçecekler mi? tabi ki hayır! şeriatın memleketlerine neden bir hayır getirmediğini sorgulayacaklar mı? ona da hayır!

  zaten aklı olan afganistan'dan türkiye'de kalmak için kaçmaz. bu gidişle burası da afganistan'a dönecek.
  6 -1 ... rumeli71
 4. 4.
  insan olarak üzülüyorum gerçekten ama kendi ülkemde rahat nefes alamıyorum ben. Oldu olacak biz Türkler başka ülkelere gidelim. Hatta yeni Türk devleti falan kuralım. Zira bulunduğum ilde akşam saatlerinde Türkçe konuşan insan bulmak zor.
  4 ... ojeli hatun
 5. 5.
  türk vatandaşlığının ve sınırlarının beş para etmez olduğunu gösterir.
  boş beleş tipler elini kolunu sallayarak ülkeye giriyor.
  4 ... soyle sebastiyan
 6. 6.
  türkiye'ye ayıp etmiş olacak göçebelerdir.
  1 ... nicke lan jello
 7. 7.
  muhacir kardeşlerimize ensar hoşgörüsü göstereceğiz gelsinler.
  -1 ... kulampara kazim
 8. 7.
  Tuvalette banklarda yatıyorlar ve bir tane kolluk kuvveti de len siz hayırdır demiyorsa burada başka bir amaç var demektir. Son on yılda Türkiyenin etnik yapısıyla fazlası ile oynandı ve değiştirildi. Ve bu süreç hala devam ediyor. Taliban Afganistanda 40 yıldır var kırk yıldır da yoksulluk vardı. 10 yıl önce ne oldu da bu insanlar Türkiye ye akın etmeye başladılar. Önlerini kim açtı sınırları kim kevgire çevirdi bunu sorgulamak lazım.
  2 ... enkidu1986
 9. 8.
  bi siz eksiktiniz orospu çocukları. dünyada ne kadar sikten-boktan ülke varsa hepsinin vatandaşlarını türkiyeye dolduralım demi. yukarıdaki yazar arkadaşın yazdığı entry'in altına bende imzamı atmak istiyorum 'türk vatandaşlığının ve sınırlarının beş para etmez olduğunu gösterir boş beleş tipler elini kolunu sallayarak giriyor'. hakkaten ulan bu insanlar nereden geliyor amk.
  1 ... m16a2
 10. 9.
  birde bunların yanında pakistan ve orta asya ülkelerinden gelenler var onları unutmayın. siktirin gidin olum kardeşimiz falan değilsiniz bu ülke bize yetmiyor sizide mi besleyecek.
  1 ... m16a2