bugün

malûm islamda zina günahtır ama erkekle erkeğin cinsel ilişkisi, livata vs. ölümcül suçlardandır.

ancak yıllardır afganistanda devam eden ve islami rejim ve sözde dünyanın en sıkı şeriatının uygulanmasına rağmen şu anda da hızından hiç bir şey kaybetmemiş olan iğrenç bir düzen hüküm sürmektedir.

fakir ailelerin erkek çocukları 5-6-7 yaşlarında ailerinden sözde aileler çocuklarına ne olacağını bilmemektedir.

satın alınır ve köçeklikten cinsel oyuncaklığa kadar suistimal edilirler.

buna livata anal seksde dahildir. bazen bir zengin bölgesel lider (warlord) , kendi "oyuncağını" diğer lidere armağan mahiyetinde peşkeş çeker...

çocuklar artık ufaktan kıllanmaya başladıktan sonra ise, "sahip"lerinden birisinin genelde dul ve yaşlı kadın akraba veya hısmı ile evlendirilirler...

sizlere bu hususta fazla bir şey söylemek istemiyorum çünkü cidden mide bulandıran rezalet.

din adına islam adına afganistan'da el kaide ve alt grupları ile suriye'de el nusra ve diğer özgür suriye ordusu yamyamlarının bizlere kabûl ettirmek istedikleri ahlaki norm budur.

bunu aleni yaparken de hiç utanma sıkılma yoksa vay halimize...

sözde bize örnek olacaklar, sözde onları örnek kabûl etmemizi istiyorlar...

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
(bkz: şakirtlerin uğramadığı başlıklar)
"buna islam değil, cehalet diyoruz ey ahmak" demek geliyor insanın içinden ama karşındaki ahmak olunca ahmak demenin bir faydası olmuyor. cehaletin top koşturduğu hangi ulus, hangi toplum olursa olsun benzer manzaralar karşımıza çıkacaktır. bunu anlayabilmek için aynştayn olmaya gerek yoktur, ama eğer ağzı cehalet kokan bir çapulcu iseniz böyle haberlerden prim yapma çabasına gireceksinizdir.
ölünün arkasından konuşmanın mekruh olduğu bir dinin dindarları(!) atatürk için etmedikleri lafı bırakmıyorlar.

pekala en mümin sizsiniz.
islam cehalet yaratmaz. cehalet islam ı tahrif eder. eğitimli, aklı başında her müslüman, bu yapılanların ağır günah olduğunun bilincindedir. cahil ve fakir bırakılmış birçok toplum vardır yeryüzünde; bu tür kadın istismarcılığının yapıldığı.
kadının tabu olduğu toplumlarda sıkça rastlanan durum. Sen kadına çarşaf giydirir kapıyı pencereyı kilitlersen iki genç aşık oldu diye değnek cezası recm uygularsan o ülkenin erkekleri de birbirini siker. Ortadoğu ve doğu milletlerinde ensest ve livata kaçınılmazdır.
(bkz: nerde lan gerçek müslümanlar/#16351898)
Fatih Tezcan: Şam benim Kahire benim Ben Osmanlı Çocuğuyum Aga http://www.youtube.com/watch?v=RVAG4IMK9yw
(bkz: iŞTE BUNLAR hep islam)
Feodal ağalarin yaptığı ibnelik. oğlancılığın islamla alakası nedir? Zaten yazmışsın livata haram. Demek mesele dini değil. Bizde de köçek var. Simdi bunlar ibne mi? Ayrıca sazlı sözlü eğlence yapmaz taliban kesin haramdır onlara göre. Burada bu pisliğin mücahidler tarafından yapıldığının kanıtı ne? Bir ağanın sapıklığının islamla alakası ne? De ki böyle bir düzen var herkes sus pus.
Ha bazıları arkadaşa küfür etmiş iftira diye keşke öyle olsa. Aileler bile bile satıyor.
Ha Ortadoğu gerçeği diyenler bu iş en çok bati medeniyetinde oluyor. interpol çocuk ticareti kayıtlarını inceleyin.
uçurtma avcısı kitabında ve filminde de şahit olabileceğiniz durum.