1. 1.
  sürekli affedeni sürekli aldatırlar dediğimiz durum..

  bir çocuğa bir kere hayır dedikten sonra vazgeçip istediğini yapmasına izin verirsen, hayırın etkisi ortadan kalkar misali....

  ve (bkz: kötüler kendilerine tahammül edildikçe azarlar)..
  ... sneeze
 2. 2.
  vicdanı meme yapmış erkektir;
  suçluluk duyar, affettirir, bir daha yapar; bu böyle gider...
  3 ... avalon
 3. 3.
  soysuzun önde gidenidir.farkına varıldığı anda vur tekmeyi gitsindir.
  ... banaesmeyianlat
 4. 4.
  şaşılamayacak durumdur aslında.
  ... pursuit of happyness
 5. 5.
  (bkz: ibne)
  1 ... hepeksihepeksi
 6. 6.
  körler sağırlar birbirini ağırlar efendim.
  bir keresi, arada aşk yoktusu, yoktur aldatmanın.
  affederseniz eger seviyorum diye...
  sonrasına boynuzlarınızı parlatırsınız.
  bu kadar.
  ... tarnally
 7. 7.
  yalniz olmeme icgudusuyle surekli kurkcu dukkanina donen erkektir.

  bir de narsisistik kisilik bozuklugu na sahip erkek olabilir. bunlar -tabii ki aldatmak kotu birsey ama benim gibi ozel bir insan neden diger seylerden mahrum kalsin ki- diye yaptigini bal gibi rasyonelize edebilir.
  1 ... deceku
 8. 8.
  yanlış birşey yapmayan erkektir. burada hanımların ilişkilerinde yaptığı hatalar yüzünden bu erkeğe küfretmek saçmalıktır.

  zira insan her ne kadar hayatını paylaşsa da, her gün olmasına alışsa da, hayat arkadaşı olarak seçse de o kişinin ulaşılmazlığını korumasını ister. çünkü bir süre sonra bu durumun sabit kalmasının sıkıcılığı başka partner arayışları olarak sonuç bulacaktır. ondan sonra bu kişiye ister küfredin, ister intihar edin yaptığınız hatanın aptallığını telafi edemezsiniz. yapmanız gereken ne ondan başkasının olmayacağını söyleyip bağlılığınızı bolca belirtip onun için 'elimde' olarak anılan kişi olmak, ne de o değerinizi anlasın diye gidip başkasıyla takılmak. en azından bunu bilip de her an bilinçli davranırsanız ilişkinizde çok şey düzelecektir. eğer aldatma sebebi onunla yaptığınız/paylaştığınız şeyler değilse bu dengeyi kurmanız gerekir. ki eğer başkasında sizde bulamadığı birşey buluyorsa boşuna aşk, sevgi ayaklarına yatmaktansa bir mevzudaki eksikliğinizi başka bir mevzudan toparlayınız. ha olmuyorsa o zaman aşk için birşeyleri göze almak gerekir. aşk ne masumdur insanlara göre ne sevap. cehennem yolunun başlangıcıdır kimilerince. bu yüzden saklana gizlene büyütülür içte hep ince ince.
  1 -1 ... 35lik sallama
 9. 9.
  (bkz: hergele)
  ... derberker
 10. 10.
  affediyorsa niye aldatmiyim. aldatilmasi ve sevilesi sevgili modeline sahip kisi.
  ... zeroalfa