bugün

76 ilin tamamına hatta ilçelerine dahi yolcu taşıyarak bu haklı gururu bizlere yasatmaktadır.

Galip öztürk ve çalışma arkadaslarına teşekkürler.
"usta sende git arka sıralarda uyu o zaman" tavsiyesini vermek istediğim söylemdir. hem gururu yaşarsın hem protein alırsın asadaakjdkhas
attırma da türkiye derecesi var.
kazalar da türkiye dereceleri var.
adamlar haklı beyler!

vay ulan!
bunda bile bir lafa böyle dediler.
türkiye nin %49 unun savunduğu fikirdir.
en yakın rakibi brazzers.
hizmette sınır tanımayan suratınıza attıran hizmetleri barındırır. yakında ağzınıza sıçarak yeni rekorlara imza atacaktır.
afedersiniz ama;

(bkz: başlık entry ve nick uyumu)
evet farklı haz yaşatmanın gururunu yaşayanlar için doğru bir tespittir.
bu başlığı atan yazarımsı
o otobüsteki kız senin bacın olsa yine de aynı şeyi söylermiydin merak ediyorum.
yazdıklarınızı okuduktan sonra bu ülkenin neden ilerlemediğini daha iyi anladım.

Ulan kömüşler karşınızda 20 yıllık bir firma var. hergün binlerce aracını yollara çıkarıp binlerce insanı aileleriyle buluşturuyor. yıllarca bu firmanın ekmeğini yedim. belki belli dönemlerde bende kızdım ama özellikle öğrenci ve asker yolcularına sağladığı kolaylıklar bir hayli fazla.

şimdi aşağılık bir olay oldu diye koskoca bir firmayı nasıl bu olayla sürekli ilişkilendirirsiniz anlamak mümkün değil.

ailesi para yollayamadığı için yolda kalan üniversiteliyi bu adamlar ücretsiz taşıdı.
annesinin cenazesine yetişmeye çalışan askeri bu insanlar (bizzat bende oradaydım) son kez annesini görebilmesi için uçakla memleketine gönderdi.

bakın bunlar gibi yüzlerce örnek var. nihayetinde büyük firma içinde pislikler asalaklar çıkacaktır ama bir olayı asla firmanın tamamına mal ededemezsiniz.