bugün

aşk kriterleri sadece dış görünüş olan kişilerin işidir. oysa ki aşk hiç tanımadığın birine değil tanıdıkça sevdiğin,pek çok şey paylaştığın onunla sevinip onunla üzüldüğün kişiye duyulan duygudur.
ergen davranışıdır. gerek yoktur.
(bkz: platonik aşk)
genelde rüya da olur. adını bile bilmeden rüyanda görmüşsündür bir yerden tanıdık geliyordur fakat ıkınsanda çıkartamazsın. aşık olursun. sonrasında uyanırsın ama aşık olduğunla kalırsın öyle.
adını bilmiyorsan cinsiyetini mutlaka bilmelisin tavsiyesi verilmedilir böyle aşık olanlara.
(bkz: otobüste gördüğü kıza aşık olmak)
(bkz: ilk görüşte aşk)
tanımadığı için aşık olabilecek kişinin eylemi. tanımaya başlayınca aslında o kadar da yüce olmadığını anlayacaktır. böyle aşklardan kurtulmak için en iyi çözüm; onu tanımaktır.
Tek taraflı ve tek görüşlü aşktır. Ergen sendromu.
adını bile bilmediği kişiye aşık olunduğunun sanılması.
aşk lafını kirletmeyelim, kirletenleri de uyaralım.

ayrıca o beğenidir olsa olsa.
en en en güzelidir. hayalleri sınırlamaz. aşık olduğunuz kişi tanıdıksa hayal kurmak zorlaşır. onu düşünürsünüz olmaz, bunu düşünürsünüz uymaz, en iyisi tanımamak o zaman bahsi geçen sevdicek her hayale yakışır. yalnız uyarmak gerekir, aşk sadece hayal aşamasında güzeldir. ben demiyorum arkadaş olmuşta.
yeni bir okula başladığınızda gözünüze çarpan ilk insan olabilir mesela, veya tatilde, otobüste, karşı kaldırımda..heryerde karşınız çıkabilir.
ama aşk denir mi bilinmez, sadece hoşlantıdır/beğenidir.
günümüzün paranoyası artan, iletişimi kopuk toplumuna meydan okumaktır. ' işyerinden, okulundan, apartmanından, mahallesinden tanıdığı biriyle çıkan ' kişilere oranla gayet normaldir.
genelde ortaokulda olmakla birlikte, lisede olma olasılığı azdır. ha üniversitede olmuş ise * durum vahim.
boşluktasındır sen boşlukta.. geçer o.. hayır adını sanını öğrendikten sonra "piii ben senin ağzına sıçiyim! ne biçim adammış bu len?" de diyebiliyorsun..
aslında aşk değildir yaşanan bir kıvılcımdır. koca bir yangın olması için körüklenmesi gerekmektedir.
eğer seninle aynı şehirde oturmuyorsa büyük bir ihtimal unutulur.
(#12205283) budur abi
(bkz: kürk mantolu madonna)
babayla birlikte çıkılan dağdaki yamaç paraşütü ekibinden bir asistana aşık olmaktır. bir hafta boyunca üşenmeyip aynı saatte orada bulunmana sebep olabilen heyecanlı ve masum bir aşktır bu. sırf yakın olmak ve sesini bir kez olsun duymak için paraşüte ilgin varmış ayağına yatar, her türlü ayak işini üstlenirsin. boynundaki fotoğraf makinenle dört döner, sevdicek kişisinin fotoğraflarını çekersin. sorulduğunda da ilçenin fotoğrafçılık sitesi için görevli olduğunu söylersin, wallpaper yapıp akşama kadar gözünü ayırmayacağını çaktırmadan. gittiğinde çok üzülmemek için basit bir hayranlık olması için dua edersin belki de. çok acı çektiren ama çok da güzel olan bir aşktır be sözlük. nerelerde olduğunu çok merak ediyorum ama olsun, canım canım.*
gördüysen problem yoktur. aşk isme takılı kalmaz yani.
kafada yaratılan karakteri üstüne istediğin gibi oturtabileceğin, ideal devgilidir. sadece görüntüden ibaret, geri kalan her şey istediğin gibi senin tekelinde. nasıl yoğurmak istersen.
öyle sarar ki muhabbeti saatlerce adını sormayı bile unutursun. adını bilmeden hoşlanırsın belki aşık olursun...
varlığından haberdar olmayan kişiye aşık oldun demektir. bu durumda aşık olduğun kişinin önünden bir kaç defa geçip bilinçaltına mesaj gönderirsin. ardından hiç gerek yokken cilveli veya seksi bir kahkaha atarsın. 1. aşama tamamlandı. gerisi allah kerim artık.
eğer sevdiğin kişi senin adını bilmiyorsa ciddi sıkıntı doğuran süreçtir.
aşık olmak demeyelimde hoşlanmak diyelim.
zamanında tecrübe etmiştim.
hoştu ve keyif vericiydi.
görünce mutlu olur, fark ettirmeden izlerdim.
oda bana yeterdi zaten.
(bkz: belma sebil)
(bkz: pia) * *
güncel Önemli Başlıklar