bugün

"kalk!!!!!" diye devam eden gazapizm şarkısı.
ulan ne reklam yaptınız be.
kinetix virali olduğunu düşündüğüm konudur. kinetix iyi para vermiş sözlükçülere galiba.
king kong'a söylenmesi gerekmeyen sözdür. zaten king kong'un ayağına göre kinetix bulmak zor olur.
Adımın suya basmasın olsaydı iyi olurdu maşallah kinetiksin yağmurla arası çok iyi herhalde hemen içeri buyur etti. .
Kinetix'in en başarılı sloganı olsa gerek. Adımımla ses getirmek için avm'de 3 tur attığım gerçeğiyle yaşıyorum.
Şarkıdaki senkronizasyona bak beeee, her kalk dediğin de yerimde zıplıyorum. Bağımlısı oldum.
gazapizm'in kinetixle iş birliği yaptığı şarkı. Kulağa çok hoş geliyor dinlemekten sıkılmıyorsun.
https://www.youtube.com/watch?v=PHCzz0sf1as
Sabah kaltığımda akşam yatarken dinlediğim ağzıma takılan bir şarkı. Gazapizm söyleyince hep böyle oluyor tutamıyorum kendimi.
baya kaliteli bir şarkı olmuş. Kalk kalk kalk gaza geliyorum hep böyle
güzel şarkı da keşke başlığı açarken ayırsaydınız. ama gazapizm'e laf yok.
ses getiren şarkı. anıl'ın tarzına da yakışmış.
gazapizm'in kinetix şarkısı. güzel mi? bence evet. Hatta kesinlikle evet.
kinetix'in bugüne kadarki en başarılı kampanyalarından biri bence. hedef kitlesi gençler ve gençlere çok uygun bir çalışma.
komploluk bir söz değil aslında. ancak, niyet kötüyse her türlü kötü şeyi bulur insan.
"kaaalk" diye devam eder, ayağa kalkıp gidesin gelir. nereye bilmezsin. sadece gitmek istersin.
ayağınızda kinetix olması lazım. yoksa getirmez.
bazen adımınızın getirdiği ses kadar adamsınızdır. gazapizm de şarkıda bunu anlatmış.
reklam için kullanılmasını eleştirenler olmuş. birçok mükemmel şarkı birçok reklamda kullanıldı bugüne kadar. şarkının kendisidir önemli olan. bu şarkı da sağlam bir şarkı. g-firma sahibi olsam ben de isterdim kullanılmasını.
bu şarkı trende düşmeliydi. tekrar tekrar dinliyorum. Sırf bu şarkı için youtube sürekli repeat tuşu koymalı.
Gazap reis döktürmüş yine bu şarkıda. Ama trende girmediği için bi burukluk var içimde kesinlikle haketmişti
güncel Önemli Başlıklar