bugün

Kasanın epey boş olduğunu gösteren yol durumu.

Bursa inegöl arasında 2 radar 2 kontrol vardı.
Inegöl bozüyük arası oylat çıkışına da bir radar koymuşlar.

Bozüyük girişi 1 cevirme.
E zaten eds sistemi de gelene gidene yerleştiriyor.

Şimdi bir tane de bozüyük osb girişinde vardır.

Hey yavrum hey...

Reis böyle dolaylı yoldan ısteme ya iste direkt domalalım yerleştir kasıktan dize kadar sen de kurtul biz de...

100 km yolda 7 radar ve çevirme olur mu? El insaf...
Bu kadar uygulamayı iç anadoluda, karadenizde, doğu ve güneydoğuda yapsanız ya.
Ama yok onlar gariban, biz sikilecek eşeğiz devletin gözünde...

Füze atın amk böyle ölmüyoruz.
doğru tespittir.Üniversiteden şehre giden yola polis arabası koymuşlar.Anlayacağınız iyi silkiyorlar.Polislerin ellerde alkol metreler kalemler oh!doğrusu onlarda da suç yok.
o kadar radar ve çevirme karadeniz'de özellikle samsun'da da var kardeş merak etme.

burdakiler de domalmakten memnunlar, ses eden yok.
Bugün kanyon avm nin önünde neredeyse yarım saat taksi bekledim trafik polisi kontrolü yüzünden biri bile durmadı. Ha denetim pek ala iyi bir şey ama abartısı zarar.
Tespitin babasıdır.
Kaç gündür açacağım şu başlığı, üşeniyorum ya da unutuyorum.
1 ayda tam 4 radar cezası yedim amk.
Hadi birine 144, birine de 129 ile girmişim, eyvallah.

Ama 82 ile 71 ile radar cezası yemek nedir amk? Neredeyse sokaklara bile radar koyacaklar. Bıktım artık.

Edit: Antalya meydan kavşağı-havalimanı arası 6 radar var. Yaklaşık 10 km içinde 6 radar lan. Şehir içi bir de bu.
Yeter kardeşim yeter.
işte buna "devletin kendi halkına zulüm etmesi" denir...hani masallarda falan vardır ya "kral ülkesinin halkını vergiler ve cezalarla inim inim inletiyordu" diye...bu da aynı şey işte.
Devlet nasil Para kazanacak bașka zenginler vergi mi veriyor?
(bkz: bütçe açığı)
Amasyada’da var. Şehrin giriş çıkışlarında sabit tezgahları mevcut. Trafik lambalarında da eds flaşları çatır çatır patlıyor. insan, trafik güvenliği için değil de para için yapılan bi sistem olduğu ortadadır.
Sizde kurallara uyun, ceza ödemeyin!
Diimi ama diimi...