bugün

bir aziz yıldırım sözü. ibb maçından sonra söylenmiştir.

(bkz: paradoks)
yazık, günah yahu, üzülüyor milyonlar bu takımın haline dedirten hal durum ve kepazeliktir. kimler fenerliydi hakkat?
ad koymaya gerek olmayan büyüklüktür fenerlilik... ben siyah ulan! beyaz ulan! beşiktaş ulan! derim tabi. fenerli sanılmak istemem.
(bkz: sevgi mi nefret mi adını sen koy)
fenerbahçeli olmayan bünyelerin kesinlikle anlayamayacağı büyüklüktür.boşuna yormayı kendinizi.neden mi? :

(bkz: alttaki entry)
bu adı konamayan büyüklüğe karşı sadece iki harfin birbirini tekrarlaması sonucu ortaya çıkan bir kelimeyle karşılık verebiliriz.

(bkz: hahahahahahaahah). bu kadar basittir.
kelime hazinesi kısıtlı olan fenerbahçe taraftarı söylemidir. e bir de iin içine harf telaffuzundaki zorluklar girince.
mevdivenlevde tavatav vav diye şampiyon olamamak fenevbahçeliliktir demesini bekliyordum ben.
adı bile konulamayan olmayan büyüklüktür.
fener e fenev diyerek ayar verdiğini sanan sübyan kılıklıların yorum yapamaycağı önermedir. bir de o kreşe giden çocuk tadındaki tespitleri yok mu? şimdi efendim, öyle bir büyüklük olmadığından adı konulamıyormuş. vay anasını ya! ne zeka ne tespit, tam da gs taraftarının yapabileceği düzeyde.
osurmak: yellenmek.

tayyare: uçak.

selam: birisiyle karşılaşıldığında gösterilen nezaket gösterisi.

söylemek: ifade etmek,konuşmak.

o : üçüncü tekil kişi adılı,sıfatı.

yar: sevgili...

kavramlarında şifrelenmiş, tırışkadan büyüklüktür.
kendini dünya devi sanan, hala avrupa fatihi masallarına inanan sübyanların anlayamayacağı büyüklüktür.
(bkz: adı konan büyüklük ise galatasaraylılıktır)
(bkz: tek büyük galatasaray)