bugün

Komik sonuçlara yol açabilecek durumdur. Kızın adı ayşe ise bundan sonra ayşe ayşegül ayşenur isimli kızlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Büdüt : sanki dövmeyi ben yaptırmışım gibi tepkiler alıyorum yok öyle bir şey henüz aklım başımda.

Büdoş : eksilere doyamıyorum.

Büdovski : gidin lan benim başlığım bu hepisi benim hemide.
ayse olan dovmeyi baysekil haline cevirtmektir.
zaten kalbine kazınan kişinin gitmesidir.
çok koyar ancak evlenmeden yapmayın şöyle şeyler sonradan sizi sevecek kızları da üzüyorsunuz.
Evlenirsin, kızın olur, adını ayşe koyarsın, sorun ortadan kalkar...
kayserili ise ayse yi kayseri şeklinde değiştirebilir. off acayip kıro oldu vallahi.
o da birsey mi? selin i selimiye yaptirip dine imana gelecek tipler taniyorum.
isimden dövme mi olur dediğim olaydır. Hayır aptallıkdan başka birşey değildir. Önce sildirmeye çalışırsın, baktın olmuyo üzerini kaplattırmak için model aramaya başlarsın.
kızın adını koluna dövme yaptırırsan ayrılır tabi, soyadını yaptırsaydın keske! dedirten baslık.
Sema ise semaver yapilir. Degistirilebilir isimleri dovme yapmaya ozen gösterin.
Eski sevgilimin eski sevgilisi yapmışti böyle bi hata..hayatta yapmam,yapanı da anlamam..kölelik damgası gibi resmen o ne lan
ismin yanina amk harflerini dovme yaptirmakla olay cozulur.
yazlık beldelerimizde neden ısrarla "geçici dövme" yazdığını anlamamıza yardımcı olmuştur.
haklı sebebi olan kızdır. sevgili denilen kişinin ismini koluna yazdırmak ne demek. ben koluna yazdıramazsın demedim yazdırsan ne olacak amk.
dövmeyi yaptırdıktan hemen sonra ayrılmışsa haklı olan kızdır.. iki tane de jilet atsaydın bari..
Aynı isimli kızdan bi tane daha bulman gerekir. Ya da sildireceksin.
sorun olmayacak olandır, çünkü başlığa göre adı koluna dövme yaptırılan kız, yani kızın kendi koluna dövme yaptırması durumudur. sorun teşkil etmeyecek durumdur.
Dövmenin başka bir şekile cevrilmesiyle son bulur.
kolu kesin ,
kesin çözüm .
Adını vucuduna kazıyacak kadar çok sevdiğin birinin, seni bırakıp gitmesidir.

Dövme çıkar, silinir, kapatılır sorun değil, asıl bu kalp sancısı geçecek?
O dövmenin üstünü daha büyük bir dövmeyle kapattırabilirsin ya da aynı isimde birini bulursun. Ama en güzeli ya geçici dövme yaptırıcaksın ya da annenle aynı isimde birini bulucaksın böylece ayrılsanızda annemin adı diyerek hava atabilirsin.
güncel Önemli Başlıklar