bugün

+ necati adriana lima kadında ben neyim?
- kadınlığı bırak necla, adriana lima insansa ben neyim?
utanan kadınlar, lima'nın hamileliğinde ona laf atan kadınlardır. halbuki bu kadınların bebeklikleri, adriana lima hamilelik dönemindeki halinden daha sevimsizdir.
boşverilmesi gerek durumdur tamam adriana lima taş olabilir ama türkiyede araştırma yapılsa en az onun kadar güzel kadınlarda çıkar bu arada zaten şu ana kadar adriana lima'ya çirkin diyen bi kadın görmedim
kızların Justin Bieber'i görüp erkeklere aynı şeyi demesinin intikamıdır kanımca
adriana lima'yı tebrik eder bu kadınlar. aferin adriana, tebrik ederim çalışmış çabalamış çok güzel olmuşsun, bu başarının sırrını neye borçlusun? *
erkekler josh holloway'i görüp kendilerinden utanmalılar.o zaman kadınlarda adriana lima'dan utanır . *
özgüven problemleri vardır.
tam o an, o utancın doruk noktasında memeler kuruyup düşer. surat bir çirkinleşir meymenetsizleşir, duruş bozulur kambur çıkar. derken pis kokmaya başlar böyle bildiğin kötü kokar. artık kadın kadın değildir adamdır. öyle bir utanmak ki adam olmak. allah kimselere göstermeye gerekli duaları edip korunursak bir şey olmaz.
saçmalıyorlardır. hadi şöyle olsaydı bu işler tamamdı da; hani herkese bir çekiç bir civi bir kalıp mermer verilse hadi bakalım yap istediğin vücudu dense ( yetenekler eşit o an ) kadınlar da başlasaydı yapmaya ve tercihleri gibi şekillenseydi vücutlar. ne adriana nın aklına geldi böyle olmak ne diğerlerinin. ha tavır, davranış, kendine bakış, giyim kuşam derseniz ona karışmam bunlar yine seçilebilen şeyler ama sade fizikselse saçmalıktır. yazıktır etmeyin kadınlar.
(bkz: matthew fox u görüp erkekliğinden utananlar)
hee yav hee.
geri zekalı olanlardır. kadınlık güzellikle alakalı değildir. güzellik bir yere kadar kadınsılık başka bir şey o anaçlık içten gelecek.
güncel Önemli Başlıklar