bugün

(bkz: adriana lima yla group yapıp utananlar)

edit: yapmadım lan şaka.. valla lan, yapsam söylerim ki..*
(bkz: facebook grubu acar gibi baslik acmak)
taş gibi hatun, tamam.
çok beğendim o da tamam.
ağzımı zor kapattım.
tamam.
ama utanmadım *, çünkü kadınlar birbirini kıskanır gibi bi inanış hakim olsa da "güzele güzel" denir. kıskançlık mı? tatlı kıskançlıktır o, heves belki özenme.

Galiba erkekler taş bi erkek gördüklerinde erkekliklerinden utanıyorlar. başlık onu aklıma düşürdü.

utanmayın ama biz daha iyisini görünce diğerlerine bok atmayız, severiz yine de, şevkat gösteririz. *
tanım: adriana'yı görüp erkekliğinden utanan kişilerin "öyle" sandığı önerme.

not: bence çok saçma bi tanım oldu.
türk olmayan kadındır.zira açıklamaya gerek yok sanırım. artı adriana 28 yaşındadır.
yanlış ve saçma bir önermedir. gayette adriana yı görünce off taş gibi hatun cümlesini yapıştırıp kendinden de gocunmayan, kendiyle barışık birçok insan vardır* neye göre kime göre yüzde 50. ne çabuk milyonları dolaşıp tespit yaptında sözlüğe bilgi amaçlı başlık açtın*
özelliği sadece fiziki güzellikten ibaret sananların yapacağı salakça bir davranış. güzel görüntünün ardında işleyen bir zeka yoksa hiçtir, adriana lima da olsa josh hallowey de olsa. ama ikincisini canım çeker , o başka.
(bkz: açılan abaza başlıkları görüp bazılarından utanmak)
saçma sapan düşünceleri olan insanların dahi insanlığından utanması gerektiğini düşünmeyen kadınların var olduğunu bilen kadınların gülüp geçtiği iddia.
sözlükteki bayan yazarları bulmak için açılmış gereksiz başlıktır. birazdan bayan yazarların mesaj kutusu dolmaya başlar. bu arada adriana lima güzel ama ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca.
nasil adriana lima gibilerin guzel olduklari icin bundan gururlanmamalari gerekiyorsa onun gibi olmayanlarin da utanmamalari gerekir.cunku nasil guzel olmasinda adriana nin hicbir basarisi yoksa digerlerinin de iyi bir vucuda sahip olmamalarinda hicbir hatalari yoktur.
yeni dahil oldugum kuluptur.
brad pitt ya da dünyanın en yakışıklı erkeği bu günlerde her kimse, onu görüp de erkekliğinden utananlarla mutlu bir beraberlik sürmesi muhtemel kadınlardır.
eğer güzel bir kadın görüp kendinden utanacak kadar kadınlıktan çıkmışlarsa kendi hallerine bırakılmalıdırlar.
moronluğu sadece sözlük yazarlığı ile sınırlı kalmayan baya bildiğin eşşeklerin yapabileceği çapta tanımlamadır. adamın etrafında 50 tane adriana dolaşıyor sanki adam da birine pas vermiyor mübarek ne nur yüzlü adammış. önce aynaya bakmaları sonra kadınların işleriyle fazla ilgilenmemeleri tavsiye edilir.
(bkz: morganizle işler i görüp insanlığından utananlar)
salyalar akitarak adriana lima'nin pesinde gezen abazanlardan etkilenip kendilerine hakaret eden, bu yaptiklari yuzunden bir de benden koca bir "tu allah belanizi!" yiyecek olanlardir.
altı üstü hatun ki$isi, farkı yoktur kadınlardan, kadınlarımızdan.güzelliğine lafım yok ama kadınlarımızın da utanmasına hiç mi hiç gerek yok.biz onları seviyoruz.
benim kutumu niye kimse açmıyor diye düşünen kadınlardır.

(bkz: adriana lima nın var mısın yok musun a katılması)
önemli olan adriana lima'nın dış güzelliği değil iç güzelliğidir diyerek kendimi bile kandırmaya yönelik cümle kurdurtmama sebep olan önerme.
(bkz: #5614623) nolu entrydeki fotoları gördükten sonra utanmayı bırakıp, bir takım zevata hareket çekmesi gerekenlerdir.
ee bu ne o zaman ya. türevleri de çıkar bunun o zaman.
oldu o zaman, xxxi görüp erkekliğinden utananlar. vs vs. vs.
(bkz: bu benim)
hakkı olan kadınlardır. utanmasınlar da ne yapsınlar?
http://www.itusozluk.com/...ma+n%FDn+makyajs%FDz+hali

yeterlidir.
adriana lima taştır ama sırf adriana lima taş diye diğer kadınların taş olmaması erkek beyninin taşlaştığının* göstergesidir.
güncel Önemli Başlıklar