bugün

dünyada paranın satın alamıyacağı şeylerin olduğunu tüm dünyaya ispatlamış olan tavır. ufacık bir kan kesesi olsada insanın sevmediği, istemediği biriyle birlikle olması ne kadar karaktersizlik oluyorsa on milyon dolar gibi ucuk bir rakama hayır demekde o kadar karakterli bir tavır oluyor kanımca. burdan adriana'yı uludağ sözlük olarak alkışlıyor bir çok insana örnek* olmasını diliyoruz.

mil'in uzunluk değil para birimi olduğunu öğrenmek.*

edit: başlık başıma kaldığından zorunlu tanım ve kişisel düşünceler istemeden de olsa sonradan eklenmiştir.
(bkz: 10 mil puan toplayın adriaNa lima yı yoklayın)

--edit--
lan ne var bu entry de diyenler için; orjinal başlık virgülüne dokunmadan adriana limanın 10 mil euroya bekaretini satmaması idi.
bak şimdi daha rahatım.
--edit--
(bkz: adriana lima sana diyorum şehrazat sen anla)
(bkz: yetiş cem uzan)
(bkz: adriana lima bir euro olacak)
birisine bedavaya verirse iş adamı hırsından dolayıp götüne sokar artık. adriana lima da zeki karı. altın yumurtlayan zarı çizer mi durup dururken?
(bkz: bu sefer güldürmedi)

dahası:

(bkz: bu sefer kaldırtmadı)
akabinde yok mu arttıran demesi.
doğrudur.

kendisi daha önce 20 parseklik bir teklifi de reddetmiştir.
(bkz: kadının zarı erkeğin çenesini yorar)
bakire olmadığı için olabilir. euro ayak rezil olmayalım, foyamız ortaya çıkmasın tribine girmiş olabilir sözlük. tribinler ayakta!!
sanırım var mısın yok musun'a katılıyor aynı zamanda. o iş adamı acun'u aracı yapsa, şöyle bir usulünce anlatsa meramını... acun'a da pezevenk misyonu yüklemek istemiyorum ama şöyle bir diyalog geçebilir adriana ile aralarında:

- hamdi bey'in yeni teklifi tam 10 milyon yüro. evet adiran'a 10 milyon yüroya var mısın yok musun?
- yokum!
- yokum diyooooor!

satır aralarına düşenler: o iş adamı hamdi beymiş, adriana da türkçe biliyor.
(bkz: sabırtaşı koktu burası)
(bkz: bu zamanda ev alma bekaret al)
(bkz: adriana lima 1 ytl olacak)
(bkz: kaka nin manchester city ye transfer olmamasi)
(bkz: #4558473)
(bkz: adriana dan devren kiralık)
(bkz: brezilyalı modelden az kullanılmış)
(bkz: doktordan temiz kullanılmış)
(bkz: anne mutfaktaki tuz kullanılmış)
(bkz: yokum diyor)
(bkz: master card)