bugün

her "sağlıklı" erkeğin hayalidir. eminim ki "ben sevişmem" diyerek ucuz prim kovalayan tipler vardır. "sağlıklı" derken; bu tip akıl sağlığını kaybetmiş olanları ve meyilli olanları ayıklıyorum zaten.

adriana lima tüm malımı ve mülkümü feda edebileceğim güzellikte bir insan. tek bir sefer sevişelim sonra fakir olayım, bak böyle de büyük konuşuyorum. anla artık hayranlığımı. güzelliğini çekemeyenler yok değil. zaten bu konu hakkında bir klişe de mevcut; "biz de ne kızlar var ondan daha güzel, her şey reklama bakar" şeklinde. klişenize sokayım, adriana'ya bir şey olmasın. ulan kadın olsam sırf bu karı için lezbiyen bile olurdum lan. size verip de ne yapacağım, sünepeler. o derece bi' hatun.

çok abarttım sanırım. olsun, adriana için abarırım.
(bkz: hayal)
türkiye' deki çoğu kişinin sonucunda ölsem de gam yemem diyeceği eylemdir.

ve bu lafı sarfetmeye değecek kadar güzel olan bu dişi varlıkla sevişmek çok kişinin ulaşılamaz cenneti olsa da şu bir gerçek ki bunların güzelliği kendilerinden ziyade ambalajları. ha böyle ambalajlanmış sahte birisiyle sevişmek ne kadar mutlu eder insanı orası bilinmez, kişisel seçim.
(bkz: bir dilek tut)
zinadır. hatun evli lan.
(bkz: nirvanaya ulaşmak)
en güzel hayallerden biridir.dikkat ederseniz hayal diyorum malasef gerceklik payı olmayan sadece hayalde kalacak olan eylemdir olsun be abi oda yeter.
kalitenin tadını aldıktan sonra ondan aşağısı kesinlikle kesmez.
Dünyanın en seksi görünen kadını olabilir peki hiç öpüştünüz mü? Belki sevişmesini bilmiyor bu aşırı seksi bayan.
trafo gerektirir.
trafo yoksa ben de yokum.
namık kemalin meşhur sözünü akla getirir .

'' hayal kuranı bir kere hayalle yaşayanı iki kere sikeceksin ''
Yazar burada rüyalarından bahsetmiş.
eğer; ilkokuldan sonra beyni aldırmak sağlıklı olmak demekse! doğru olabilecek olandır...
güncel Önemli Başlıklar