bugün

benim hiç de işime yaramayacak durumdur. kız kıza oturup ancak çiçeklerden kafamıza taç falan yaparız. başka da bir şey çıkmaz bizden.
fantazilerin aksine, bir süre sonra makyajsız ve saçı başı çalı gibi olmuş bir top modeli ağaçların arasında çatır çatır sıçarken izlemek zorunda kalmak demektir. * *
hayal ötesi. hatta sekizinci boyut...
(bkz: sikerler)
ahmet çakar ile düşmekten iyi bir durumdur.
(bkz: bafileyemeden açlıktan ölmek)
kıçınızı örtmeniz gereken durumdur. mazallah canlarım hasta olmanızı istemem...
bunalıma girmeme sebep olacak hadisedir. hatun sıfır beden ben otuzsekiz bulabildiğim tüm yiyecekleri ona ikram eder bizi kurtardıklarında eşit ağırlığı sağlamaya çalışırdım.
bir bayansanız iyi bi durumdur, el işi yapıp, kumdan beyaz atlı prens yaratırsınız.
Şimdi 29 yaşında. 45 yaşına kadar doğursa, Şayet hiç durmadan çoğaltsak 21,3 çocuğumuz olur.
(bkz: Yakında adaya sığmayız)
(bkz: çoğaltırım)
bi süre sonra sıkıcıyı olmaya başlar.
yanınıza alınacak üç şey gerektirmeyen durum.
başka birine anlatıp hava atamadıktan sonra neye yarar.
(bkz: aman sabahlar olmasın)
yabancı dil seviyem yeterli olmadığından uzun bir süre aptal aptal bakışacağımız durumdur.
bi b.k a yaramaz.
azsiktir olm falan diye konuşmayı özler insan. ingilizce ingilizce nereye kadar yani.
bana 1 kilo havyar çıkar sana vercem demesiyle, günlerin derinliklerde geçmesi ve gecelerinin de yorgunluktan zıbarıp yatıldığı çekilmez günler.
ertesi gün * kurtarma ekipleri gelecekse, ohh mis gibidir.
ertesi hafta için (bkz: candice swanepoel ile ıssız adaya düşmek)
adriana lima'nın intihar etmesiyle sonuçlanacaktır.
adada yiyecek birşey yoksa yemeye ondan başlanır.
yanına 2 şey daha istemeyeceğim olaydır. adrian'a hava da kara da yeter.
(bkz: ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey)
(bkz: ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 manken)
gerçekleşmesi pek çok erkekçe istenen, aslında ada olmasa da olur denilen olay. yanda götürülecek 3 şey de aşağı yukarı tahmin edilebilir herhalde.

(bkz: birlikte düşüp kalkıyorlarmış diyorum)
çok sıkıcı be.
(bkz: hergün aynı yemek yenmez) *
sol arka bacağanı açlık sebebiyle yenilmesi caiz midir tartışması başlatabilir nitelikte bir başlık.