1. 1.
  Güya sorsan hitler Yahudileri öldürdü. Ulan ölen tek Yahudiler miydi? Çingeneler, sakatlar. Bunların hakkını neden kimse savunmuyor? Çünkü Yahudiler devlet kurdu diğerleri kuramadı diye değil mi? Versay antlaşması ve 1929 ekonomik buhranında alman halkı ezim ezim ezilirken bu Yahudiler keyif çatıyorlardı. Bir sürü ayaklanma, devlete zarar vermenin, komünizmi yaymanin tek sebebi bunlardır. ikinci dünya savaşının sebebi hitler değil, Versay antlaşmasını Almanya'ya imzalatan korkak müttefiklerdir. Almanya'yı ez, sömür ne ala. Sonra Naziler çıksın 20 milyon+ askerle dünyayı titretsin, sonra suçlu olan hitler. Tarih bilgisi olmayanlar için; nazi Almanyası ve Sovyetler Birliği ikinci dünya savaşı öncesinde anlaşıyorlar ve bu mihver paktina göre Almanya ve Rusya dünyayı birlikte yönetme kararı alıyorlar. Ancak dönemin lideri Josef Stalin denen yavşak aynen şunları talep ediyor; Türkiye Cumhuriyeti yok edilecek, Türklere soykırım yapılacak, boğazlar tamamen Ruslara ait olacak. Hitler elbette kabul etmiyor, Bunun üzerine meşhur Barbarossa operasyonu başlıyor ve bu da 30 milyon rusun ölümüne sebep oluyor. Türk halkından bir kişi öleceğine Ruslar kayıp versin umurumda değil.
  6 -8 ... cuckold erkek
 2. 2.
  Bir de uzun uzun yazmış. Binlerce insanın ölümüne sebep olan birine istersen sayfalar dolusu yazı yaz hiçbir şey ifade etmez. Troll olduğunu bilmeme rağmen uzun yazı görünce okumadığım halde ciddiye aldım. Neyse eksi.
  5 -6 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 3. 3.
  Eninde sonunda, evet.
  1 ... cuckold erkek
 4. 4.
  Saçma sapan bir önermedir. Hitler masum değil katildir.

  Ama bir diğer sapık katil olan stalin denen gavatı övenler de bir zahmet hitler'i katildi diye eleştirmesinler.
  5 -2 ... radikalkemalizm
 5. 5.
  manyağın takipçisi de manyak oluyor elbette.
  ... sevgikelebegi
 6. 6.
  Hitler adamdır kısacası.
  1 ... cuckold erkek
 7. 7.
  Bir gün öldürmediği her yahudi için ona küfür edeceğimizi de söylersin sen şimdi. Böyle buyurdu troll.
  1 -2 ... fischerin piyonu
 8. 8.
  hitler darwinist ideolojiden beslenerek güçlü ayakta kalır ,zayıf ölür doğal seleksiyon vardır anlayışıyla milyonlarca kendi vatandaşını katletmiş bir kişi ki bunu ilk cümlende de belirtmişsin. yani girdiğin savla başlık çatışıyor. yine eleştirdiğin komünist,marksist akımlardan beslenenler de geçmişte milyonlarca insanı katletti. bunu hem sovyet rusya'da hem de komünist çin'de gördük.
  1 ... i love god
 9. 9.
  Dini inançlarım gereği nazi faşizmini savunmam mantıksızlık ve çelişkiden ibarettir ama nedense hitler reyizi seviyorum koministleri öldürdüğünden olsa gerek, yahudiler mi ? Keşke onları da yok etseydi ama maalesef yahudileri öldürdüğü sırf yahudileri acındırmak için ortaya atılmış kocaman bir yalan, hitlerin başka işi yok ta onca paraya gaz odası yapıp yahudileri öldürecek.
  1 ... mermiye kafa atan mucahit
 10. 10.
  Molotov-Ribbentrop Paktına mihver paktı diyen kişi bize tarih öğretiyor ilginç.

  Mihver paktı dediğin şey Tripartite Paktı dır. Almanya italya ve Japonya arasında imzalanmıştır.

  Sscb ve Almanya polonyayı bölüşmek için gizli bir anlaşma imzalamıştır. Almanların Rus topraklarına girmesinin tek sebebi Hitler'in kibridir. Hitler Rusların güçlenmesini istemiyordu. Fransa'yı ele geçirmesi ve ingiltere'nin de barış yapalım diye ağlaması üzerine iki cephede savaşa g.tü yemeyen hitler Rusya ile savaş planını erkene almış. Çünkü cephenin teke düştüğünü ve Rusya'yı ele geçireceğini sanmıştır. Tabi Rusların savaşı lehine çevirmesi den gaz alan güçler Hitler'i yeneceklerini anlamış ve pasif moddan agresif moda geçmiş. Amerikayı da yanlarına alarak Hitler'in kuyruğunu kıstırmıştır.

  Tamamen Hitler'in kibri.
  ... uzay muhtari