bugün

Hayatinda tek bi kitab okumamis , mahalle delikanlikari tarafindan beyinsiz olarak adlandirilan zeka örnegi şahsiyet. Cok seviyorum ben kendisini. Sebebi de kendisinin bir hedefi olmasi ve bu hedefe ulasa bilmek icin herseyi yapmasi. Alkislar Hitler icin.
(bkz: hitler Öldüren karizma)
karşısında adam gibi bir muhalefetin olmaması. tabi yersen.
satanist olmaktır. kibirden ileri gelir.
SAYESINDE UZAYA CIKTIK, JET UCAKLARI KULANIYORUZ.
çoğu zaman biraz eşelendiğinde altından insanlıktan nasibini almamış olmak pörtleyerek fırlayan "neden"lerdir.
bu kadar soykırımı yapan. insanlara türlü işgenceler yapan biri sevilemez. bazıları zekası demişler. yahu bu dünya da ne kadar zeki insan var onları neden sevmiyorsunuz? tabii içinizde ki sadizmi bu şekilde savunabilirsiniz.
çünkü almanlık çok güzeldir.
(bkz: almanlık ne güzel)
Adam idealist idealist. Anlayamazsınız...
hiçbir şeydir.seven adam sadisttir,insan değildir.
zekası ve kararlılığı.
ileri görüşlü demek hakarettir, 20.yüzyılın siyasi kahini. sabun yapmadaki marifetlerinide unutmamak lazım.
Sevme degilde, daha hitler'i nasil algilamam gerektigini cozemedim yillardir, cevapsiz o kadar cok soru var ki, mesela en basitinden: hitler diye bir adam gercekten varmiydi, yani bize anlatilan o asiri milliyetci, irkci ve sadece almani ve almanyayi dusunen bir adammiydi yoksa 'buyuk israil projesi'nin aktörlerinden biri miydi, yahudilerden nefret eden, onlari yok etmeye hayatini adamis bu adam, yoksa aslinda bir yahudi miydi? her sey rotschild'lerin bir oyunu muydu? sanirim asirlar sonra bile cevabi bulunamayacak bu sorularin...
zeki ve azimli bir insan olması tabi bu özellikleri dünyaya yaptığı felaketin ve aldığı canların önüne geçemez.Onu sadece tarihi bir kişilik olarak sevmeliyiz.
Biyiklarini ve parfümünü seviyorlar.
beyinsiz olmak sevme nedenlerindendir.
zekası, o kadarcik zamanda diktatur kurmus olmasi.

Baska hiçbir sebep yok.
ne yaparsan yap, yaptığın şeyi en iyi sen yap demişler. bu adam en iyisiydi. ama yaptığı şeyler iyi değil tabii.
beyinsiz olmak ve faşizmi bir sakız markası zannetmek.
diktatör değil, nasyonal sosyalisttir.
ama yine de sevilmez.
(bkz: saglam irade)
(bkz: bütün dünya almanın daşağını yesin)
acımasız olmasu ve arastirmaya cok onem vermesi.
bıyıkları.
dünyanın anasını silkmesinden dolayı.

özellikle almanyayı.