bugün

hukuk okuyan doktor sözler sözlerine başlar;

adolf hitler aslında bir alman değil türk milliyetçisidir. aslında türkler de bazı bilgili, kendini yetiştirmiş ve gerçekten tarihten anlayan arkadaşlarımız sayesinde öğrendiğimiz gerçekler doğrultusunda çin dirler. aslında biraz daha zorlasak belki de türkler aslında cin olabilirler. neyse konumuza dönelim. adolf hitler aslında bir türk milliyetçisidir, faşisttir ve foşiktir. aslında adolf hitler yahudileri değil kürtleri katletmiştir. yani bunu bilmeyen varsa gitsin götüne tarih kitabı soksun artık yani ne diyim ben daha size. biraz gidin araştırın. adolf hitler türkiye ziyareti sırasında resmen bu güzel vatanımıza aşık olmuştur. ve türk kızlarını çok beğenmiştir. bu yüzden dolayı bir türk kızıyla evlenmiştir. bu türk kızımız çok koyu mhp lidir ve adolf hitler in aklına girer, onu bir türk milliyetçisi yapar, dönemin mhp genel başkanı başbuğ türkeşle tanıştırır. bunun üzerine foşik olmasının ikinci günü adolf hitler, 1941 de almanya nın başına geçtiğinde dönemin cumhurbaşkanı ismet inönüyle anlaşırlar ve kürtlere katliamlar yaparlar. daha sonra üstün kürt halkı yine yılmaz yine bıkmaz ve koşar yataklara. bütün kürtler işi gücü bırakıp çocuk yaparlar. yaptıkça yaparlar. işte kürtleri sırf bu yüzden bile sevebilirim. bu üstün direnişleri yeter bence sevmek için. ammavelakin adolf hitler ve ismet inönü daha da bastırırlar acımasızlaşırlar ve kürtleri iyice sıkıştırırlar. bunun üzerine gaz alan saddam hüseyin de bu ikiliye katılır ve artık hitler , inönü ve saddam kürtlere baskı yapmaya başlarlar. bunu gören vladimir putin de bu üçlüye katılınca kürtler artık çok zorlanmaya başlarlar ve 1943 yılında abdullah öcalan bandırma vapuruyla diyarbakıra çıkar. kurtuluş savaşını başlatır. kürtler üstün bir mücadeleyle savaşı kazanırlar ve bağımsız olurlar. bunun üzerine abdullah öcalan kürtlere fesi yasaklatır ve şapka takmayanları astırır. daha sonra camilerde ezanlar kürtçe okutulur. bu gelişmelerden sonra abdullah öcalan türklere özerklik sözü verir fakat sözünü tutmaz. ermenilerde aynı zamanda türklere soykırım yapmaktadırlar. daha sonra yıl 1944 ü gösterdiğinde abdullah öcalan artık halifeliği kaldırır. murat karayılan la birlikte 1945 yılında cumhuriyeti ilan ederler. işte kürt halkının tarihi bu şekildedir. anlamıyorum nasıl oluyorda hala kürtlere tarihsiz diyebiliyorsunuz. saygılar.

not: atatürk'e büyük saygım vardır orda yazdığım şeyler atatürk'ü kötüleyenleri trollemek adına yazılmıştır.
Hukuk okumuş (bkz: flat head) de sözlerini şu şekilde bitirir;

(bkz: saçma sapan konuşma la)
bilgiler çok sağlam kaynaklardan alındı.
hukuk okuma hayaliyle tutuşan liselinin sıçmığıdır, okumadım.
ne olur oku yalvarırım. okumazsan ne yaparım ben?