bugün

(bkz: galatasaray ın yeni transferi)
önce sevindirmiş sonra sinirlendirmiştir.
yazık lan insanların duygularıyla bu kadar da oynanmaz ki.
önümüzdeki günlerde gerçekleşicek olan hadise. sıraysıyla bütün yönetimin istifa etmesi ile sürecek olan serüven başlangıcı.

canı gönülden istenilesi durum.
" inanamıyorum ! oldu mu bu ? cidden gitti mi şimdi ? şaka falan değil di mi ? şaka olmasın nolur ? vay amk inanamıyorum çok mutluyumm " şeklinde reaksiyon verme sebebim.
an itibariyle gerçekleşen durum.

http://www.htspor.com/galatasaray/haber/606815-gsarayda-sok
zamanlaması itibariyle tamamen gereksiz olan taraftarı ve muhalefeti susturmak isteyen adnan polat hamlesi .

ne alaka lan ligin ortasında sportif direktörün gitmesi hagi niye gitmiyor , daha da önemlisi sen niye gitmiyorsun polat .
6 ay öncesi için bile geç kalınmış bir istifaydı. bugün galatasaray'ımızın geride lakacak olan şanlı geleceğinin ilk günü.
it's your turn polat..
Galatasaray kulübünde yaşanan Adnan Sezgin istifası sonucu taraftarlar arasındaki neşe dolu dakikalar görülmeye değerdi.
sevindirici bir haber olmasına karşın düşündürücüdür bundan sonra ne olacak ki daha mı iyiye gidecek takım eğer böyle fikirleriniz varsa boşa beklemeyin çünkü adam akıllı bir futbol bilgisine sahip olan adam gelmedikçe galatasaray dü-zel-mez.
galatasaray'ın artık bonservisi elindeki futbolculardan toplama takım yapamayacağının habercisi olan istifadır.
rijkaard'dan sonraki ikinci denemedir. muhtemelen yine değişen birşey olmayacaktır. bu güçsüz ve bezgin futbolculardan kurtulmadıkça istediğiniz kadar insanı kovun hatta adnan polat'ta gitsin hiçbir şey değişmez.

yönetim yine hatalıdır. sıralamayı yanlış yapmıştır.

1- futbolcular
2- bu futbolcuları musallat eden adnan sezgin
3- adnan polat : bu oyuncu müsvetteleri takıma gelirken gık demediği ve salak saçma işlerle uğraştığı için
4- rijkaard : (bkz: garibim) olmalıydı. en kötü 2.adımdan sonra herşey düzelirdi.
beklenen olmuştur. hıncal uluç un yeni hedefi adnan polat olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar