1. 1.
  870 yıl.

  ne var su gibi geçer, sayılı gün.

  edit: başlık başıma kalmış başıma bişe gelmese bariğğğğ.
  14 ... he gulum he he de gitsin
 2. 2.
  870 yıl mi az vermişler la 2889 yılında özgür..
  3 ... leonking34
 3. 3.
  https://www.ntv.com.tr/tu...bi,jMfWCVspOEu2vRqbTP_IDw
  https://www.sabah.com.tr/...n-870-yil-hapsi-isteniyor

  870 yıl hapsi isteniyor. daha verilmiş bir ceza yok ortada.
  1 ... gezgin asosyal
 4. 4.
  maşallah maşallah.
  1 ... derin futbol izleyen adam
 5. 5.
  Bir mesih için ideal süredir.
  2 ... temirata
 6. 6.
  iyi halden ve tutukluluk süresi göz önüne alınarak 3-5 ay sonra çıkarsa şaşırmayın. burası türkiye. dışarıda lazım olursa 3 ay bile tutmazlar.

  tecavüz suçu sabit olan yavşaklar sırf kravat taktılar diye serbest bırakılıyor bu ülkede. hapishanede yatan terör suçluları yani teröristler "gizli tanık" adı altında siyasi amaç güden davalarda hapisten çıkartılıp ülkeye hizmet eden subaylar aleyhinde konuşması karşılığında serbest bırakılıyor. çok şey beklememek lazım.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  din piyasasında eskiden serbest rekabet vardı.. din tacirleri her köşede dükkan açabiliyordu.. şu anda piyasa yavaş yavaş konsolide oluyor... fetö bitti.. adnan da dükkanı kapattı.. an itibarıyla bi reco bi de nakşiler kaldı..

  bunlar da kapışır mı? bilinmez..
  6 -1 ... arbutus unedo
 8. 8.
  Olaya bakar misin !?!?! Ortada 870 yil ceza verilecek bir suc var, ve bu suc en az 20-30 yildir goz onunde yapiliyor ve bir kiside arkadas, suc makinasi insanlarin gozu onunde bu kadar sucu islerken neden onca sene bekledin, bu kadar igrenclige neden goz yumdun, bu sucluyu korumaktan baska birsey degildir demiyor.
  Ne sizin yatacak topraginiz var, nede size destek verenlerin.
  2 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 9. 9.
  Arbutus beyefendiye sonuna kadar katilmaktayim. Ancak bu cahiliye devrinden kalma zırto şeyhlerin ucu bucagı yok. Adnan oktarda mehdiyim vs diye iddialarda bulunuyordu ve Pekala da kendisine inanan binlerce insan vardı, işin tuhaf yanı ise Adnan Oktar'a Sözde çakma şeyhler bile destek veriyormuş .870 yıl mı dersiniz? az olmuş biraz daha arttırmaları lazımdı Darısı diğer tarikatların/hocalarin başına.
  ... crybabycry
 10. 10.
  iyi hal indiriminden taş çatlasa 5 yıla inecek olan cezadır.
  ... be happy yine yine yeniden