1. 1840.
    adnan oktar
    -3 ... true
  2. 1841.
    oktar babuna
    lösemililere yardım vakıfları
    gen bankacılığı ---- ilik bankacılığı

Babuna gerçekten hasta mıydı?

Akrabası Dr Adnan Çetinada tarafından toplanan .... turkiyegazetesi.com.tr/Genel/a3134.aspx

google'da oktar babuna hakkında araştırma yapın --- > hangi gazeteciler köşelerinde babuna lehine yazılar yazmış ....

1 -1 ... sertoksoz
  3. 1842.
    Maşallah hocam gördüğüm en yakışıklı kelepçeli erkeksiniz maşallah.

Tutukluyken ayrı bir hoşsunuz hocam maşallah.
    10 ... kagit helva
  4. 1843.
    kediciklerine sahip çıkmak istediğim şahıs.
    -5 ... reddhouse
  5. 1844.
    Birçok gencin hayatını karartmış mel'un.
    2 -1 ... ataturkcu 20
  6. 1845.
    Yalnız modele bakar mısın.
    ... beyinkundakcisi2
  7. 1846.
    içimden bir ses bu operasyonların hiçbiri işe yaramayacak ve tekrar dışarı çıkacak diyen şahıs.

1999'daki olayların aynısının kopyası, sadece tarih farklı.
    3 ... paranoyak jedi
  8. 1847.
    islam dinine farklı bir bakış açısı getirmiş olan tutuklu din adamı. televizyonda güzel giyimli bakımlı kadınların ve yakışıklı genç erkeklerin islam dini hakkında sohbetler etmeleri beni mutlu ediyordu. islam'ın Türklüğe uyarlanmış hali gibi bir şeydi yaptıkları.
    2 -16 ... ulu tiran
  9. 1848.
    Neye dayanılarak suçlandığını hala anlamadığım kişi. Şantaj ise 20 yıllık mevzu. Baldır bacak göstermek ise memlekette teşhircilik yasak değil ki.
    1 -6 ... realabbass
  10. 1849.
    Ne din adamı kendi diyor ben cahilim dini bilgim Yok.cahil tabi villayı stüdyoyu pavyona çevirmiş.sizin gibi cahil cühelada bunlara kanıyor.eee sonrada memleket müslümanlar niye geri kaldı diyorlar.sizin gibi beyinsizler yüzünden.bunlar hep proje insanları dinden soğutmak butür sapkınlıkları normalleştirmek için.tabi anlayana..
    4 -2 ... kalahari 1