bugün

Emniyeti dehşete düşürmüş silahlardır.

8 adet mpt-76 piyade tüfeği.
5 adet kp mp5.
3 adet mg3 ağır makinalı tüfek.
1 adet agusta bell 204 helikopter.
1 adet m114 obüs.

Ben en çok bunu beğendim yılan amk.

görsel

https://www.ulusal.com.tr...__twitter_impression=true
helikopter nedir. nerden bulmuş bu ruh hastası helikopteri. vay arkadaş ya.
kediciklerdir.
Adnoya bak hele.

Lan daha az silaha sahip ülkeler var dünyada.
a9 tv programlarında çıkan jöleli saçlı janti tiplerin elinde düşününce iyice tuhaf gelen teçhizat.
"Yılan" dediğin silah, fişek atan av tüfeği:)
görsel
bu silahların hangi amaçla tutulduğu merak edilendir.

öyle yok koruma, yok av tüfeği falanla geçiştirilemez. zaten ruhsata gidince güvenlik amaçlı alınacak silahlar belli. öyle buyur taramalıyla koru kendini denemez yani.

belli ki diğer tüm cemaat ve tarikat yapılanmaları gibi dini tebliğ ayağına pis işler çevriliyormuş.

cemaatin yüzünün değişik olması yanıltmasın. islamcı tüm cemaat ve tarikatlar tehlikeli yapılardır. güvenmeyin, yanında durmayın.
sanki küçük çaplı bir savaşa hazırlanıyorlar gibi. düşündürücü.
Haber siteleri uzun namlulu silahlar ele geçirildi şeklinde yalan haber yapıyor. Yalan haber diyorum çünkü haberi verirken kullandıkları fotoğraflarda görülen tüfekler uzun namlulu tüfek olarak anılan aslında literatürde piyade tüfeği olarak geçen ve en bilinen örnekleri gibi kalaşnikof, m4 veya g3-mpt76 vs değil. Bildiğin av tüfeği.

Tabanca olarak bir glock 17 bir beretta 92f bir de ne olduğu belli olmayan bir tabanca. Yeni yapılan düzenleme ile mermi istihkakı 1000 fişege çıkarıldı. Yanı orada gayri yasal bir manzara görünmüyor. Sadece glock 17 lere ait 33 lü şarjörler var. Bunlar yasal değil.
Şimdi Adnan Oktarın peşinden giden kedicikler gibi zamanında Fethullah Gülen gavatının da peşinden giden müritçikler vardı. Şimdi onlar en büyük vatansever oldu gerçi. Ulan birilerinin götüne takılıp gitmeye ne çok meraklıyız.
aynı olay 1999'da da yaşanmıştı.
polis mesakkatli bir çalışmayla yakalıyor. yargı serbest bırakıyor. muhtemelen içerde bunları kollayan adamları var.
yıllardır adnancıları eleştirenlere karşı açtıkları her dava kabul edildi. richard dawkins'i bile sindirdiler. yani adnanın yargıdaki koluna da erişmeden onu içerde uzun süre tutabileceklerini sanmıyorum.
Adamı boşuna masonlar kollamıyor,o silahlar şey içindir Mehdi olup deccalı öldürecek ya ondandır.sorun yok yani.
Atatürk işte böyle din adamlarını astı.

"kahve için teşekkürler".
Facebok da 150 liraya 1500 liraya satılan yivsiz mermi atan normal av tüfeği esaslı, görüntüsü profesyonel silahlara benzeyen alınması ve ruhsata tabi tutulması legal olan silahlardır. Makineli değil otomatiktir. Yani öyle ahım şahım silahlar değildir. Her bağ evi köy evinde bulunabilen silahlardandır. Ama atnan da diğer cemaat benzeri yapılanmaları gibi yavşağın tekidir. O ayrı.
Cephanelik konusunda Fetö den daha zengin olduğu aşikar.
Adnan Oktar'ın silah depoladığı çok önceden, daha Harun yahya adı altında kitap yazıp cd basıp dağıtırken, meşhur olduğu günlerden beridir biliniyordu. Zira ben hatırlıyorum, akp'li arkadaşların favorisi idi kendisi o zamanlarda. Her neyse, bugün evinden silah çıkmış, çıktıysa ne yapabilirim?
Çıkıp adamın mal varlığına işinize geldiği gibi el koymanızı haklı gösteriyor mu?
Birisi de çıkıp sormamış, milli piyade tüfeği ne arıyor? Ben askerde kullanmak için albaya soytarılık yaptım??
Amk ülkenin yarısında var bu silahlardna neyi tartşıyosunuz.
Mpt satılıyor mu lan nereden almış? Haber sallama olmasın?
Asıl soru şu: Bu cephanelikten mit'in, hükümetin haberinin olmaması mümkün değil. Şimdiye dek neden göz yumuldu?