bugün

https://m.mynet.com/adnan...-operasyon-guncel-4258398

görsel

Oysaki reise seçim zamanı bayağı yıkama yağlama çekmişlerdi.

Gözaltına alınmışlar.
Suçlarının arasında çocuk kaçırma ve istismarı da var. inşaallah tutuklanıp hapse girer.

"Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik suçlamalar arasında, Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suratiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, terörle mücadele kanununa muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, kaçakçılıkla mücadele kanununa muhalefet, vergi usul kanununa muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi, siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanuna muhalefet suçları yer alıyor."
Şiddetle kınadıgim operasyondur. Evrimcilere gün doğdu. Adnan Oktar'siz yeni Türkiye olur mu?
görsel
Maaşallah hocama.
Inşallah sorguda kusur etmezler.
Süleymancılar gelişmeleri dikkatle izliyordur.

Dileğim tüm cemaatlerin kapatılması.
Mali şube ne alaka?
Adnan hoca şizofren o yüzden salarlar.
Hakim: Neye gülüyosun?
Adnan Oktar: Arkanızdaki “Adalet” yazısına
+Neden?
-Adı Aletmiş...
(duruşma salonunda kediciklerin kahkahası yükselir)
Hakim: Yaz kızım, sanık ve kediciklerinin kısırlaştırılmasına karar verilmiştir !
geeç kalınmıştır daha önce yapılmalıydı.
dikkat ettiyseniz gözaltı işlemi mali şube tarafından yapılmış. ben, konunun daha çok motorlu taşıtlar vergisiyle ilgili olduğunu düşünüyorum.
inşallah maşşallah haydi deliğe yallah.
Reis başkanlık seçimlerini bekliyordu. Şimdi "kedi canını senin" desin artık kodeste. Kıvırsana adnan..!
Dediklerine göre askerî ve sivil casusluk gibi çok ciddi suçlamalar mevcut. Bakalım ipin ucunu kim tutuyor.
Oranları yazalım arkadaşlar,
kediciklerin yetim ve öksüz kaldığı operasyondur.
Her ne kadar eğer bu adamın yaptıkları suçsa, neden yıllardır dokunulmuyor dedirtsede, genede güzel bir haber. Yanlız birşey var ki, bu kadar olaydan sonra gene bir şekilde dışarı çıkarsa, ününe ün katar, bana dokunamazlar a döner iş.... Darısı cübbelinin başına.
adamın yanındaki kadınlara bakıyorum, hepsi seçme.
ince bel, koca popo.

şerefsiz...
(bkz: akp ye oy verdim şaşkının)