1. 1061.
    bu ülkenin başına gelmiş 3 büyük kötü karakterden biridir.

köy enstitüleri için "köy enstitüleri, yöneten kesimden daha akıllı bir vatandaş profili oluşturuyor. bu kabul edilemez..." sözü kendisini vatan haini yapması için yeter de artar bile. şahsi çıkarlarını bağlı olduğu ülkenin geleceğinden üstün gören bugünkü orospu çocuklarının örnek aldığı kişi.
    5 ... the outsider
  2. 1060.
    demokrasimize vurulmuş bir darbeydi asılması,türkiye’nin yüzleşmesi gereken bir utançtır bu.
    1 -3 ... inamatoo
  3. 1059.
    Tam manasıyla kusursuz bir liboştur. bunlar güçsüz iken demokrasi, özgürlük çığırtkanlığı yaparlar ama gücü eline geçirince de kendilerinden başka kimseye söz hakkı tanımazlar.

bu diktatörün kurduğu vatan cephesi isimli oluşum yüzünden halk vatan cephesine üye olanlar ve olmayanlar diye ikiye bölünmüştü. Millet birbirine düşman olmuştu. birbirlerine kız alıp vermez, birbirlerinin kahvelerine bile gitmez olmuşlardı. radyo tamamen demokrat parti'nin kontrolündeydi ve sabahtan akşama kadar vatan cephesinden başka bir şey konuşulmuyordu.

işte birilerinin demokrasi kahramanı diye kakaladığı adnan bey'in gerçek yüzü budur. özel yaşamındaki sapkın cinsel fantezilerine filan hiç girmiyorum bile.
    2 -2 ... marjinal bir yurtsever
  4. 1058.
    izmirdeki havaalanın isminin geldiği zattır.

Bana kalırsa değiştirilmelidir bu havaalanın adı. Önerim ilk sivil uçuşun varış noktası olması önemiyle bu uçuşu gerçekleştiren vecihi hürkuş'un adı verilmelidir.
    3 -1 ... kyloren
  5. 1057.
    adnan menderes
    1 ... jimmy tudeski
  6. 1053.
    Konservatuvar mezunları kadar sesine hakim diksiyonu düzgün adam.. ee böyle adamları asarsan elde Binali gibiler kalır. .
    1 -1 ... vigilante8
  7. 1052.
    Şu sıralar meşhur olan alt soy üst soy öğrenme uygulaması ilk defa menderes zamanında başlamıştır.
    1 ... kapadok
  8. 1051.
    Uçak kazasından kurtulup darbeden kurtulamamış Başbakan. Evet.
    ... oytunkaran
  9. 1050.
    Gelişmekte olan ülke olarak kalmamızın nedenidir kendileri. Tam bir ABD sevdalısı, Atatürk kazanımlarını yok eden, kore'de gereksiz yere şehit vermemize neden olan, dini siyasete alet etmesi, köy enstitüsü katili ve dahası var tabi. Kendisi hakkında zerre fikir sahibi olmayanlar günümüzde bu adamın hayranı kesiliyor ya ifrit oluyorum. Her neyse kendisinden nefret ediyorum Allah affetmesin.
    2 ... titia
  10. 1049.
    Camiler hiç bir zaman ahır olmadı biz puta tapmayız.
    -2 ... tarihcix