1. 1.
    aydında bulunan ve iktisat fakültesinde 4 yılını geçirdiğim üniversite diğer bir adıyla http://www.adu.edu.tr
    1 ... dejavuist
  2. 2.
    tam türkiye'ye özgü bir absürdlük örneği. bir adamı suçlu bulup asıp sonrada adına üniversite kurmak nasıl bir saçmalıktır acaba?

(bkz: devrim)
    (bkz: karşı devrim)
    13 -2 ... shalamar
  3. 3.
    Adnan Menderes Aydınlı olduğu için Aydın'da kurulan üniversitenin adıdır.
    1 -1 ... minti
  4. 4.
    nazilli'de 1000'in üzerinde öğrencisi olan bir iktisadi ve idari bilimler fakültesi mevcuttur.
    2 ... bu da mi gol degil
  5. 5.
    kampüsü aytepede olan üniversite.
    2 ... soulatabyss
  6. 6.
    dağın başına kurulmuş üniversitedir. öğrenciler tırmanma takımları olmadan üniversiteye kolay kolay gidemez. paraları kalmamışsa okula bile gitmezler o yokuşu çıkmayı kimse göze almaz çünkü. hangi akla hizmet oraya kurulmuş anlamak mümkün değildir.
    8 -1 ... hebeley episode ii
  7. 7.
    (bkz: nazilli iktisadi idari bilimler fakültesi)
    3 -1 ... purplepain
  8. 8.
    kampüsü aydın'a karış karış dağıtılmış, köylere, ilçelere hatta dağlara kültürel sosyal ve ekonomik anlamda yararı olsun diye öğrencileri saatlerce yol tepmeye mahkum bırakılmış, bir zamanlar bağlı bulunduğum üniversite.
    2 ... west
  9. 9.
    geceleri sisli havalarda; mimarisiyle,almanya ya da rusya izlenimi veren 4 senemi gecirdigim nazilli iibf ni barindiran universite.. köy ve bucaklara dagitilmis birbirinden haberdar olmayan yüksekokul ve fakulteleriyle parcapincik kargacikburgacik binalar silsilesi.. marka olmayi basaramamis ve bu ugurda pek caba sarfetmeyen, herseyin siradan oldugu elli universiteden biri..
    2 ... phenylethylamine
  10. 10.
    oluşumunu tamamlayamayışını aydında bulunmasına bağladığım ve keşke gelmeseydim dediğim sosyal aktivite eksikliği hat safhada olan beni sözlük manyağı yapacağı muhtemel 3. sınıf bir üniversite.

not:tıp fakültesine sahip olmasa 4. sınıf derdim.
    4 -2 ... realdar