1. 1.
    Büyük bir operasyonla içeri tıkılan adnan Oktar ve yanındaki suç ortaklarının durumunu biliyoruz. Sorgulanıyorlar içeri tıkılıp cezalarını çekecekler. Benim merak ettiğim. Bu suç örgütüne bağlı olup da vasıfsız olan genelde örgütün ayak işlerini yapanlar şimdi ne durumdalar. Onların işlediği suçlar adi suçlar ve örgüt için bir değeri, etkinliği olmadığından çogu dışarıdadır. Şu an aramızda bile olabilirler
    Hadi yazın sözlüğe de bilelim. Neler yapıyorsunuz.
    Vasıfsızlar sizi. Üç kuruş paraya, çıkara o herife yanaştınız değil mi?
    2 ... glgelivadi
  2. 2.
    insanlığın en aşağısı olan bu adnanın ayakcılarından ben rahatsızım. iftira atma, dedikoduculuk, küçük düşürme, insanları tehdit etme işini yapan bu insanlara polis bir şey yapmıyorsa benim diyecek bir şeyim yok. Sadece güvenilmez olarak görünür devlet vatandaşına karşı. Bu insanların yakalanmalarını ve cezalarını çekmelerini istiyorum. Tekrar güven sağlanabilmesi için.
    En basitinden sözlük bunlara göz yummamalı. Lütfen gereğini yapınız. Dürüst insanlar olduğunuzu gösteriniz.
    Ben Müşteki olma hakkımı kullanıyorum ve bunu buradan ifade ediyorum.
    Adnanın ayakçıları Fareler gibi korkup seslerinizi çıkarmıyorsunuz peki Neden iftira ve yalanlarınıza devam etmiyorsunuz. Yalan ve iftira atanlar neden deliklerinize girdiniz. Bunu buradan soruyorum herkesin önünde cevap bekliyorum.
    1 ... glgelivadi
  3. 3.
    Dürüst ve düzgün insanların desteğini bekliyorum. Eğer bunlar böyle ortalarda dolanacaklarsa bugün bana yapanın yarın size, çocugunuza veyahut kimsesiz bir çocuğa bunları yapmayacağının bir garantisi yok.
    ... glgelivadi
  4. 4.
    Tehdit, iftira, şantaj, telefonları dinleme gibi eylemleri kimsesiz çocuklara bile yapabilen bu şeytanlar dünyamızı daha da çirkinleştiriyorlar.
    ... glgelivadi