bugün

Bugün yine adliyedeyiz.

görsel

Akp'yi eleştirirsen 2 ayda bir geliyorsun böyle.
Eee haklıyız amk. Napıcanız hapse mi atıcanız?

Not: 2011 yılından beri devam eden dava. Toplamda 15 uludağ sözlük yazarı yargılanıyor. Bir tek beni bulabiliyorlar diğerleri hiç yok piyasada.

Edit: 2011 deki bir entry yüzünden açılan dava. Entryde hakaret yok bir şey yok. Ayrıca 2016 da bununla ilgili takipsizlik kararı var.
Bunların işi gücü yok takipsizlik kararına itiraz edip yeniden şikayetçi olmuşlar ben de suçlamaları kabul etmeyip eleştiri hakkımı kullandığımı beyan ettim.
Yazık bu ülkenin adalet sistemine.
2011 den beri bir cümle için harcanan mesaiye masrafa yazık.
Sonuçta yine bir cacık çıkmayacak kendileri de biliyorlar. Maksat korku yaratmak.
Ama tengir korkmaz ki.
Kamon...

Edit2:
görsel
Hiç keyifli değil. kendimden biliyorum.
Onca prim için minicik bir davaya katlanan bir adet kahraman..
3 kere çıkıp aklandık çok şükür.

bir yerlerde bazen adaletin bir kırıntısını bulabiliyorsun.

bazı hakim savcı amcalar gene de güzel insanlar.
tengir burada millete artislik yapıyor ama mahkemeye çıkınca, "hakim bey bokunu yiyim ben bir halt yedim bir daha olmaz" diyip beraat bekliyor.

olm masum olsan savcı zaten mahkemeye sevk etmez. bir halt yemişsin arkasında dur bari.
Yaşasın hökümet ....

Tırstım lan..

Ülke çok güzel
Ülke harika..

Yaşasın mayıs kahrolsun mart))))
emmi iceri girersen haber et
bi karton uzun samsun beyaz atlet beyaz don alıp gelirim ziyarete.
yalanını s*ksinler.

caps ver lan o zaman, ver de beni göt et. edevlet'ten verilen dava gününün ekran görüntüsünü at. he, ama şayet ameliyat sonrası cinsiyet deyişikliyi için başvurup pempe kimlik için gittinse ispata gerek yok!
bugün yine adliyedeydik çok şükür.
görsel

verdiğimiz ifadeler çok beğeniliyor olacak ki sürekli mahkemeye çağırıp devam filmi çekiyorlar.

suç tarihi 2011, ve 3 sene önce kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmiş bir dosya yeniden açıldı.

üstelik bir dava ankara asliye ceza mahkemesinde, bir dava da bakırköy asliye ceza mahkemesinde açmışlar.
dava açanın dahi haberi yok.

işgüzarlık diz boyu.

aynı suç isnadı, aynı davalı, aynı davacı iki ayrı mahkeme olunca biz de böyle ayda bir mahkemeye gidiyoruz.

bana hakaret davası açılmış ama herhangi bir hakaretim ve küfrüm yok.
görevini yapmayan, kötü yapan bir bakanı eleştirmişim sadece.
görsel

ya hadi her şeyi siktiret, usulen yanlış bir dava bu.
davada suç tarihi 2013 yazıyor, ama suç tarihi 2011.
daha neyin neye dava açtığından haberi yok, bir sürü kırtasiye masrafı, mahkeme masrafı...

yahu ne yapmaya çalışıyorsunuz?
bundan bir ceza falan çıkmaz, türk yargısını boş yere oyalıyorsunuz, ama bundan dolayı da şimdi ben şikayetçi oldum.

azdan az çoktan çok gider, hadi bakalım sürsün sonsuza kadar mahkemeception...
Binali yine mağdur.

Hey allahım mahkemelerin uğraştığı işe bak.

Şule çet davası varken ?
Silkmezler inşallah.

Ben primciyim hakim amca diye savun kendini.

Koyun dedik koyuyorlar hakim bey dersin artık.
yakında ufak bir dava ile çekimlerine başlayabileceğimiz sözlük etkinliğidir. kambersiz düğün olmaz tabi gidip ifademizi vereceğiz..

tengir emmi o bakırköy adliyesinden davayı açan kimmiş öğren bulup ağzını yüzünü dağıtayım. adliye bana yakın hem karşısında boş arazide var çıkışta tenhada kıstırırız..
Rahat dur sende amk. Suçu olmayana ceza verilmez bu ülkede..
Allah bilir kimin canını acıttın da düştün adliyelere tengir efendi.

Yok binali yıldırım Yok Akp imiş de, işleri güçleri kalmadı senin yazdığın entryden yola çıkıp seni mahkemeye verecekler.

Bırak bu işleri gerçekleri söyle ; bir inşaatın temelinde Demirden mi kaçırdın yoksa betonumu eksik attın ?

Benim param nerde param ? Aç telefonlarını ayrıca gerçekten ayıp ediyorsun.
karı gibi ağlayıp anında cimere yazmakla tehdit eden it oğlu itleri korkutan olay.

aynen babacım azdan az çoktan çok gider

şerefinden hiçbir şey eksilmez yani korkma.
tengir bey makulü normalde arasanız. başınız ağrımaz.
Aynı sebepten iki tane kamu davası varsa sonra açılana derdestlik itirazında bulunabilirsiniz.
Diğeri ise bölge olarak yetkili değilse diğerine de yetkisizlik itirazında bulunulabilir. Tam okumadım soruşturma aşamasında mı kovuşturmada mı. Daha önce bi sicil yoksa zaten hükmün açıklanmasının geriye bırakılması kararı verilir maksimum bir şey çıkmaz evet.
görsel
bugün yine adliyedeyiz...
allahıma şükürler olsun gururla taşıyacağım bir şeref madalyam daha oldu.

2008 yılından beri aldığım 13. madalya bu.
fethullahçı piçler(4 ayrı dava), akp genel başkanlığı, akp bursa il teşkilatı, başbakanlık, binali yıldırım(2 ayrı dava), bülent arınç, ismail kahraman, tarım ve orman bakanlığının açtığı davalardan sonra bu kez damat berat albayrak dava açmış...

buyrun;
görsel

yazdığım hiçbir şeyden pişman değilim. kimseye hakaret etmedim, küfür etmedim, belgesiz, bilgisiz, araştırmadan, mesnetsiz iftiralar atmadım. yazdıklarımın hepsi kanıtlı delilli şeyler çok şükür.

ama sırf tengir budun'a özür diletmek, pişmanım dedirtmek için dava açıyorlar.

bunların hepsi benim şeref madalyamdır.
yazdıklarımı, yazacaklarımı ancak ve ancak uludağ sözlüğün satın aldığınız sahiplerine sildirebilirsiniz. bana asla geri adım attıramazsınız...

bana dava açanlar "türk milletini ve türkiye cumhuriyetini aşağılama" davası açmışlar.
ben milletim için, cumhuriyetim için gözümü kırpmadan hayatımı veririm. ben kuzey ırak'ta, şemdinli'de terörist avlarken bana dava açan şahıs fethullah piçinin okullarında okuyordu...

ben buradayım, peki ya bana dava açan şahıs nerede?
insan içine çıkamıyor.

diyeceklerim bu kadar...hadi eyvallah...
organları aşağılamanın bir karşılığı olmalıydı zaten, yetmez ama evet.
Türk tarihinin en büyük davası bursa adliyesi'nde görülmeye başlamıştır. Taraflar yerini aldı. Kameralarımızı adliye salonuna çeviriyoruz.

Ben tsm, gelişmeleri aktarmaya sürdüreceğiz ...

(bkz: swh).
altın varaklı kalorifer peteği önünde poz vermesini yakışıksız buluyorsun, devlet erkanına bu kadar önem veriyorsun da devletin bakanına neden "ümmetin damadı" diyorsun? bu şekilde hitap etmeden düşüncelerini ifade edemiyor musun?
Canını sıktığın mahkemeye veriyor demekki doğruları söyleyince devir o devir.

Araya ülkeyi milleti aşağıladıyı serpiştiriyorlar hemen.
sozlukte yazma amaci sadece kiz dusurme olmali fikrini akla getirir.
#hepimizpirimcitengiriz.

bak sen de kendini savun durusmada (bknz)falan kullan.