bugün

bilhassa türkiyede erkek tavlamak anlatıldığı kadar zor değildir. yolda yürürken hangi erkeğe göz kırpsanız peşinize takılabilir. tabi bu şartlar seçtiğiniz erkeğin özelliklerine bağlıdır. seçtiğiniz kişi maddi veya manevi olarak elit bir insan ise yukarıdaki taktikler de bir işe yaramaya bilir.
eğer birinden hoşlandıysanız sadece kendiniz olmak yeterlidir. önemli olan bir nokta da onunla konuşma ortamını yakalayabilmek. eğer gerçekten sahip olduğunuz nitelikler onun ilgisini çektiyse size kayıtsız kalmaması mümkün değil.
kadın kadın erkek erkek oldugu surece erkek tavlamak herzaman kadın tavlamaktan daha kolaydır.
(bkz: beni mi aradin capkin)
evet
1)ilk etapta kimi tavlayacağınızı seçiniz
2)sonra bu kişi hakkında eşten dosttan ne kadar bilgi varsa toplayınız, neyi sever, nerelere gider, nasıl bir insandır, ne tür kızlardan hoşanır vs vs
3)sonra bunlardan hiç haberiniz yokmuşcasına aynı mekanlara gidin, sizi görmesini sağlayın, aynı etkinliklere katılın, efendim mesela müzik kutusuna ondan önce onun en sevdiği şarkıyı atın ne bileyim artık yaratıcılığınızı kullanın biraz
4)o sizi farkettikten sonra siz onu bir süre fark etmemiş gibi davranın, bu çok kolay olacaktır.sonrasında ise siz de ona onu fark ettiğinizi hisettirin ama suyunu çıkarmadan.
5)ikinizdee birbirinizi fark ettiniz mi? oh ne ala..şimdi asıl eğlenceli kısım başlıyor. onunla ilgilenmeyin. evet efendim doğru okudunuz onunla ilgilenmeyin, konuşmalarda uzak durun bu iyice dikkatini çekecektir
6)konuşmaya başladıktan sonra onunla ilgili bilgilerin geri kalanını kullanma zamanı gelmiştir. hemen atağa kalkın, onun en sevdiği filmi ondan önce siz söyleyin, en sevdiği şarkıyı 'keşke şu şarkı çalsa da dinlesek,benim en sevdiğim şarkıdır' şeklinde zikredin
7)ee,çocuk sizden etkilendi bile, sonrası gelecektir akışına bırakın bu süre içinde de dırdırcı olmayın,üstüne düşmeyin, fazla arayıp,fazla konuşup kendinizden bıktırmayın.allah mutlu etsin efendim.tezahurata gerek yok,mutluluklar.

burada iki önemli konu var ayrıntı için lütfen
1)bu şekilde kendiniz olmadan yalanlarla tavladığınız çocukla olacak ilişkiden hayır gelir mi bilemiyorum. muhtemelen gelmez,zira o size değil yarattığınız kişiye aşık olur. ya hep aynı kişiyi oynayacaksınız, ya da kendiniz olup çocuğun kandırıldığını anladığı andan sonra gidişini izleyip ardından el sallayacaksınız.*
2)'madem bu kadar biliyordun da sen neden yalnızsın?' diye soracak olanlara cevap niteliğindedir efendim. ben yalnızım zira doğal ve kendin gibi olmaktan yanayım. *
(bkz: yasaklanması gereken başlıklar)
yahu arkadaşlar siz böyle yaparsanız hanginize güvenebiliriz ki?
ayrıca hep kız tavlarım sanarken... sansarsınız hepiniz...
kadın dergilerinin ana konusudur. bu taktiklerin çoğu erkekleri;

*tek başınıza bara gidip, iş atıp, kendinize içki ısmarlatarak,
*olmasa bile kendinize güvenli göstermek suretiyle,
*yolda erkeklerin gözünün içine içine işveli bakışlar atmanızı,
*kendinize ait, asla onunla paylaşmayacağınız bir hayatınız olduğunu anlatmanızı,
*çok entellektüel bir duruşunuz olduğunu düşündürmenizi,
*evinize kadar bıraktırıp, el sallayıp kaçmanızı, olmazsa eve alıp içmeye devam etmenizi,
*onu aramamanızı,
vb. bir çok şey öğütleyerek tavlamanızı sağlar. türkiye' de yaşıyoruz, hatta neresi olduğu önemli değil...

(eylem)
-tek başınıza bara gittiniz, çekici görünüyorsunuz bir erkekle kesiştiniz masasında arkadaşları var aralarında konuştular, gülüştüler, erkeğin göt ibresi 180' i vurdu ve yanınıza geldi. kendinize güven tam, çift zeytinli martini ısmarlattınız oh ne ala, chopin sevdiniz, tırmanış yaptınız, yelken kullanmak gibi dantel işlerle uğraştığınızı ve kendinize ait süper ama size ait bir hayatınız olduğunu anlattınız.

(sonuç)
-3 martiniden sonra sarhoş oldunuz, alt benlik çıktı, hormon durumu tavanda gezdi, adamla beraber takıldınız. bir daha göremediniz.

(eylem)
-yolda iş attınız, peşinizden geldi. yukarıdaki bara gittiniz, hemen hemen aynı şeyler oldu.

(sonuç)
-3 martiniden sonra....

(eylem)
yukarıdaki sonucu değişik yaşadınız tek farkla. o da, adam sizden gerçekten de hoşlandı. ama siz süper özgüvenli bir salak olduğunuz için onu aramadınız.(özgüveni olmak salaklık değildir ama dergiden erkek tavlama taktiği uygulayan kadının özgüveni yoktur. bu durumda ; özgüven numarası yapan herkes salaktır)

-hem yolda iş attınız, sonra bara gittiniz. tam bir kaşar gibi davranmayı unutmadınız, bu arada çok entellektüel bir kaşarsınız üzülmeyin. 3 martiniden sonra hemen yatağa gittiniz ve bir daha aramadınız. e zaten paylaşacak kadar büyük bir hayatınız da yoktu. er kişi, onunla sadece yatmak için beraber olduğunuz fikrine kapıldı. ve bitti.

ekstra: aramadınız o da sizden beklediği için aramadı. delirdiniz sonunda aradınız, adamın başına sardınız, bela oldunuz. gerçek yüzünüz göründü. adam kaçar. manita finito.

(gerçek; başkalarının tavsiyeleri sizi gerçekten de yansıtmaz. yanlış yaptığınız sey düzeltilir ancak bir başkasının öğütüyle erkek tavlanmaz. kendiniz gibi olmanız en iyisidir, her topalın kör bir alıcısı olacağı gibi, uzun süre boyunca numara yapmaktan da kurtulacaksınız. hafif meşrep görünmek, yanlış algılanmaya sebebiyet verir. hem ne demiş emerson; "taklit intihardır".)

-kelin ilacı olsa başına sürerdi lan, el skiyle gerdeğe mi girilir?
(bkz: zorla güzellik olmaz)*
(bkz: adım adım erkek kaldırma)
(bkz: kızlar teklif ediyormuş) * *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.