bugün

siyasal islamcı zihniyettir.

o dönemler bize zulmediliyordu diye zırlarlar sürekli. halbuki zulüm falan yoktu, aksine yine islamcılar kudurmuştu. sivas, maraş daha ne olaylar.

yazıklar olsun.
reklam filminde adile naşit' e sığınıp,
sonra da ilk fırsatta adile naşit' e hakaret eden zihniyettir.
nereye saracağını şaşırmış siyasi zihniyet.
konuşmasında orhan gencebay ile büyüdüğünün de altını çizmiş. şaşırtıcı mı? hayır. birbirlerinin peşkeşini çekmek için her şeyi karalayabilecek bir zihniyetten bahsediyoruz.
orhan gencebaymış. koltuk altı reklamında oynuyor adam ya, daha ne söylenebilir ki.
- bütün kadınlardan nefret ediyorum!
+ adile Naşit'ten de mi??
- yes!
burada mahir ünal adile naşit' i değil, '' uykudan önce'' proğramını eleştiriyor. bilmenizi isterim ki bu proğram '' 12 eylül'' faşist iktidarının artık çocukların uyku saatine bile karıştıkları bir dönemde gösteriliyordu.

ak partiyi ve mahir ünal' ı günahım kadar sevmem ama '' yiğidi öldür hakkını yeme'' demişler.
adile naşit, bize masal anlatırdı bildiğin masal. siz insanlara anlattığınız masallarla onların ömürlerini,gençliklerini,
hayallerini çaldınız.
adile naşit, çocuklara masal anlatırdı siz yaş ayrımı yapmadan hepimize yıllarca masal anlattınız.

'Hatta o yılların filmlerine bakın. O yılların filmleri nasıl filmlerdi? işte minibüsçülerin, kamyoncuların ya da fakir oğlan zengin kız, zengin kız fakir oğlan. Ama bugünkü dizilere, filmlere bakın, bugün dizilerde, filmlerde öyle acılar yok.'
( mahir ünal.)

akp sözcüsü mahir ünal; döneminiz zamanından bu yana hiç dizi izledinizmi.?
evet dizilerde 'acı' kalmadı, onun yerine havuzlu villalarda aşk acısı! çeken insanları, gözyaşlarıyla izleyen bir kitle yarattınız.

tarih anlatmaya/yazmaya kalktınız, iktidar hırsıyla öz oğlunu öldüren kanuni sultan süleymanı tanıdık.
biz arabesk şarkı ve filmlerle adile naşit'in masum masalları ile daha mutluyduk.
ne anlatacaklar ki ?

fabrika kurduk ? hani fabrika ?

ihracat yaptık ? ne ihracatı ? çoğu hayali ihracat

üretim yaptık ? hani nerede ?

tarım, hayvancılık ?

yurt dışından aldığımız kredilerle

yandaş güzelleştirdik mi diyecek ?

17 banka

türk bankası ve en büyüklerden bazıları da içinde

yabancı denetim kurumları gözetim altına almış.

akabe medyasında bu yok

ya ne var ?

bize masal anlattılar

lan sen 16 senedir masal anlatıyorsun.

2001 de ki banka krizinin benzerine hazır olmak lazım derim.
güncel Önemli Başlıklar