1. 1.
    Darbe firarisi fetöcü imam adil öksüzün kuzeni akp' den belediye başkanı seçildi. Mazbatasını da aldı.

adil öksüzün kuzeninin akp den b başkanı seçilmesi

Not: biri bana ordan bi bardak su versin. Kalbim sıkıştı.
    5 -2 ... eratosthenes
  2. 2.
    akp fetöcüdür. akp fetödür. bunu hepimiz biliyoruz.
    2 -1 ... hastavilla
  3. 3.
    evlat olsa eyvallah kardeş olsa yine susarım da kuzen ne aq. 10 tane kuzenimi 30 senedir görmedim.
    2 -2 ... mahmut sezar
  4. 4.
    Şaşırdık mı? Hayır.
    2 -1 ... benimhalaumudumvar
  5. 5.
    Devlet başkanının Erdoğan olduğu bir ülkede sorgulanmaması gereken olay.

Ayrıca suç kişiseldir.
    2 ... ulkucuwolf
  6. 6.
    Adil öksüzün gerçekten kuzeni mi bilmiyorum basındaki haberler yeterince manüpilatif

Eğer gerçekten öyleyse de suçun şahsi olduğunu hatırlatırım.

Kuzeni bırak bir oğul bile babasının işlediği suçtan sorumlu olmaz ...
    1 -1 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Demek ki Adil öksüz pezosunun kuzeni fetöcü değilmiş bu kadar basit; eğer o’da fetöcü olsaydı büyüklerimiz gereğini yapar o’nu Başkan yapmak yerine kodese tıkardı.
    -2 ... 1protesto
  8. 8.
    cikarci makarnacilarin aklayamacaklari hicbir sey yoktur. bak ne demis kuzen olabilir ama fetocu degil demis. bunlar adam sirf bank asyadan emekli maasini aliyor diye hapse atilmasini isteyen tipler. bu elemanla chp den birisi kazara ayni karede yer alsa tum chp liler fetocu diyeceklerdi.
    4 -1 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Adil öksüz darbeyi gerçekleştirmeyi başarsaydı ne olurdu? Kuzenini vali falan yapardı. Şimdi ne oldu? Kuzeni belediye başkanı oldu.

Şimdi bu darbe başarısız mı olmuş oluyor?
    1 ... serdarsl06
  10. 10.
    ak partiye oy vermeme sebebidir. ben kandırılmam, yalnız chp ye de vermedim... oy vereceğiniz partiyi doğru seçin.
    1 ... yoksul genc