1. 1.
    Nefretlik bir durumdur. Her şeye ağlayasın gelir. Bir de ağrı varsa hayata küsmeliktir.
    5 -5 ... ojeli hatun
  2. 2.
    genelleme yapmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. böyle bir şeye hiç rastlamadım, kendimde de çemremde de. belki ağrının getirdiği sinir vardır o ayrı.
    ... callmepunkgoddess
  3. 3.
    Pms döneminde genellikle duygusal bir buhran yaşar kadın. Özellikle yumurtlama dönemi evresinde ise. Regl olunca her şey geçmiş oluyor.
    4 -1 ... sabahuykusu
  4. 4.
    şu an yaşadığım durum.
    -2 ... tournage
  5. 5.
    erkekler hamamına dönmüş sözlükte kadınların da var olduğunu gösteren başlık.

Zordur evet birinci elden tecrübe etmesem de bu duygusallığa ulaşan kız arkadaşlarıma yaptığım iltifatlar x5 değer kazanırken tartışmaya girdiğim zaman - 5 yiyorum. Olması gereken alttan almak ve saygı duymaktır.
    2 -1 ... topuzlu karyola
  6. 6.
    Sizi bilmem ama bende tarifsiz bir ruh hali oluyor. Ne duygusallasmak ne baska bir sey. Ama eksilerde bir ruh hali olduğu kesin.
    1 -1 ... erehwyrevesi32
  7. 7.
    bunu biz bilemeyiz kızlara sormak lazım.
    -2 ... ramazanksk67
  8. 8.
    Hepiniz aynı anda mı adetlendiniz lan?

Duygusallaşma değil de duygusuzlaşmak diyelim. Ne yapacak şimdi bu erkekler!. Vah vah..
    1 ... xyclonb
  9. 9.
    Yumurtlama dönemi daha fena. Bence.
    3 -2 ... peynirlipogaca
  10. 10.
    lan siz sürekli sözlükte karı kız başlıkları türlü iğrenç şeyleri sürekli açıyorsunuz da bir kadının normal bir olaydan bahsetmesi mi sizi rahatsız etti? meme, göt, bacaktan başka konu bilmeyenler damlamasın başlığa. sizi ilgilendirmiyorsa tıklamazsın kardeşim.
    1 -1 ... napakyanii