Advertisement

 1. 1.
  yakında piyasaya çıkartmayı düşündüğüm kitabımdır. bir çok hemcinsimin (erkeğim ben bu arada) başına bela olan, kızların adet günleri için yaptığım araştırmalar sonucunda bizleri bu beladan, tereyağından kıl çeker gibi kurtaracak kurallar bütünüdür.

  kural 1 : muhtemelen en önemli kural budur. bir adet kız size ne derse desin ona her zaman 'haklısın' deyip, gülümseyin.
  kural 2 : size sorulan her soruya 'sen daha iyisini bilirsin ama ...' şeklinde başlayın.
  kural 3 : adet olan kızın gözleri sürekli olarak felfecir okur, bu yüzden gözünü bir noktaya sabitlediği anda muhtemelen kanaması başlamıştır. işte beyler, tam o anda, o kıza 10-15 dakika bir süre verin. ne bileyim gidin, meyve tabağı falan hazırlayın. kızın yanından uzaklaşın.
  kural 4 : kesinlikle ailevi konular açmayın.
  kural 5 : kesinlikle kimseyle kıyaslamayın.
  kural 6 : alkol içirmeyin, alkol kanı sıvılaştırır.
  kural 7 : hiç bir konuda ısrar etmeyin.
  kural 8 : adet olan bir kız, dışarı çıkıp eğlenmeyi normalden daha az sever. kendilerini çirkin hissederler. bu yüzden dışarı çıkılmadan önce şımartabildiğiniz kadar şımartın.
  kural 9 : adetin ilk günü ve son günü aslında, doğum ve ölüm anına benzer. o yüzden algısı açık olur kızların. yani her kokuyu alır, her hınzırlığı farkederler. sakın ola adet bir kızı salak yerine koymaya kalkmayın.
  kural 10: adetten yeni çıkan bir kızı ödüllendirin. sanki çok büyük bir başarı örneği sergilemişçesine ona bir hediye alın. bu sayede bir süre sonra, ne zaman adet olursa bitene kadar içinde 'mutlu heyecan' diye simgelediğimiz duyguyu barındırır.
  kural 11: adet bir kızın yanında esprili erkek değil, cool erkek olun. çünkü yaptığınız her espri salakça gelir, kızın gözünden düşersiniz.
  kural 12: adet kız her zaman daha iyi yazardır, daha kötü okurdur. bu yüzden ona bir şey anlatmak yerine, yazarsanız kazanırsınız.
  kural 13: kazanırsınız dediğime aldanmayın, adet bir kıza karşı 'asla' kazanamazsınız. o yüzden kazanmayı umud etmeyin.

  şeklinde giden kitaptır.
  2 ... inanckayakiran