1. 1.
  bu sezon kiralık olarak forma giydiği altay'da şu ana dek 12 gole imza atan beşiktaş'ın 1987 doğumlu forvet oyuncusu.
  ... art vandelay
 2. 2.
  football manager 06'da pek fazla potansiyeli olmayan genç oyunucusudur.ilk sezonda baş antrenör raporuyla serbest bırakmıştım.

  edit:pişman değilim
  1 ... azarath
 3. 3.
  bu sezon su ana kadar altay formasiyla 15 gol atmis oyuncu. önümüzdeki sene besiktas'ta oynamasi muhtemeldir.
  ... nane limonata
 4. 4.
  manisaspor a göre uğur inceman karşılığında bonservisi ile alınan futbolculardan biri. bir beşiktaş fiyaskosu daha. elalemin futbol kulüpleri alt yapıdan oyuncu çıksın diye uğraşırken, bizimkiler elden çıkarmak için uğraşıyorlar. daha 17 yaşında altay forması altında 17 gole imza atmış, belki de geleceğin yıldızı. ama 1-2 milyon euro fazla vereceğine alt yapı ndan çıkan oyuncuyu feda et. sonra elin gavuruna milyon dolarlar dök.
  (bkz: allah ım akıl fikir ver)
  ... bleak poison
 5. 5.
  beceriksiz beşiktaş yönetimi'nin fiyasko zincirinin son halkası.

  bu adamı kadronda tutmayacaksın madem, verirsin bir 1. lig takımına kiraya, 1 yıl da 1. lig tecrübesi yaşar önümüzdeki sezon taş gibi olur. gelecek sezon nobre'nin sözleşmesi bitiyor ve nobre beşiktaşla olan sözleşmesi bitikten sonra başka bir ülkeye gitmek istediğini belirtti. bob da gelcek sene 8-10 milyon euro'ya okutulur, holosko'ya da iyi fiyat verilirse gönderilir. e o zaman yana döne forvet ara! hatta adem büyük'ü gider 3-5 milyon euro'ya alırsın! burak'ı bedavaya verdiniz, adamlar en az 2 milyon euro'ya okuttu fenerbahçe'ye. manisa da hakikaten sağılacak kulübü buldu, böylesine beceriksiz bir yönetim karşısında istediği adamı bonservisi ile alıyor. galatasaray yönetimi'nden birazcık feyz alın ulan bari, adam bütün genç oyuncularını takasta da olsa kiralık veriyor! vakt-i zamanında arda'yı bonservisi ile beraber verselerdi iyi mi olacaktı? neymiş altyapısı en iyi kulüp beşiktaşmış, hadi ordan! altyapı öğütmede en iyi olduğun kesin!

  uğur inceman gibi biri karşılığında üstelik bonservisi ile beraber veriyorsun! ver 1 yıllık, 2 yıllık kiralık ver ama bonservisi ile verme!

  bir yönetim futboldan zerre anlamaz mı? bir teknik ekip bu kadar mı sağlam duruşsuz olur? bu kadar mı ensesine vur, lokmasını al olur?

  (bkz: tüpçü istifa)
  1 ... paleface
 6. 6.
  bu da bize patlayacak futbolcudur.
  (bkz: yaser yıldız) (bkz: burak yılmaz)

  3-4 yıl sonra Fenerbahçe veya Galatasaray'a transfer olacak futblcudur.

  "Efenim altyapıdan iyi topçu çıkmıyor" Diye sinirlenenler var..
  Çıkıyor. Ama kıymeti bilinmiyor.

  (bkz: tüpçü istifa)
  ... defolu
 7. 7.
  FourFourTwo nun temmuz sayısındaki röportajında türkiye nin en güzel kadının hülya avşar olduğunu söyleyen futbolcudur.
  1 ... liverpoolmlt
 8. 8.
  son 3 sezondur bank asya 1. ligin tozunu atmaktadır. 2007-2008 sezonunda altayda oynamış, geçen sezon manisasporda ter dökmüş bu sezon da manisaspor tarafından boluspora kiralanmıştır. bolusporda şu ana kadar 4 maçta 3 gol atmıştır. sergen yalçına benzetilmektedir. Manisaspor ile 2013 yılına dek sözleşmesi bulunmaktadır. Gelecek sezon süper ligde müthiş bir performans sergileyecektir. Sonra beşiktaş uğur inceman karşılığı manisaspora verdiği ademi, büyük paralarla geri almak zorunda kalacaktır. Hakikaten çok büyük bir gelecek var bu çocukta.
  ... herkonudauzman
 9. 9.
  mersin idman yurdunun 24 yaşındaki golcüsü. mersin süper lige çıkarsa elinde tutamayacak bu adamı orası ayrı.
  edit: manisasporun futbolcusuymuş zaten mersin'de kiralık oynuyormuş.
  ... fotoselli lamba
 10. 10.
  mersin idman yurdunun forveti.david villa nın yerli versiyonu da deniyor.bugun 2 gol atarak bank asya da 8. golune ulaştı
  1 ... htmlcssjs