bugün

- ilk basta su aranir. su problemi cözüldükten sonra, yiyecek aranir. (su ararken yiyecek bulunursa amenna)

- cevreden gecen gemilere isaret verebilmek icin tepelik bir bölgeye cali cirpi ve hatta plastik bulunursa özellikle plastik maddeler yigmak. (dünyanin hemen hemen her sahilinde plastik malzeme bulunuyor. o kadar pis yaratiklariz ki, atlantik okyanusunda kic kadar adanin sahilinde bile bim poseti cikiyor).

- en son asama olarak da barinak sorunu cözülür.

yasam icin bütün temel ihtiyaclar giderildikten sonra sosyal ihtiyaclari tatmin etmek icin baska kisilerin adaya düsmesi beklenir. ya da bir gemi yapmak icin ugrasilir.
Yüksek bi yere çıkıp kuşbakışı adayı bi süzmek.
hangi aday olduğuna bağlı.

milletvekili adayıysa sıkıntı büyük.
ilk bakardım ıssız mı değil mi. ıssìzsa sıkıntı büyük.
önce uyurdum. sonra yapacağım şeye karar verirdim.
üremek.
suyun kıyısında uyanıp gunesten kamasan gozlerimle etrafı tarayıp "Helloo, anybody here?" Diye bagırmak. Diziler filmler hep boyle.
Balinalara bakıp mastürbasyon yapmak. Ohyşş!
hindistan cevizi sikmek. nasıl bisey olduğunu Merak ediyorum sözlük.
görsel
ıssız mı diye bakarım.
sakin olun oncelikle kizlar.heyecan yapmayin. zamanla alisiyor insan.
aksam bana misafirlige gelin bir kahvemi icin.bakariz bi caresine.*
(bkz: yavaş düş saçın başın dağılmasın)
düşeceğimiz adaya göre değişir, mesela çıplaklar adasıysa incir ağacı aramak gibi.

http://youtu.be/__d5_rRlf48
keyfime bakarim bide at avran silah oldu mu mukemmel.
yüzme öğrenmek.
yüzme öğrenmek.
yüzme öğrenmek.
yüzmek.
Jack'in yanına gidip hayal görüp görmediğini sorarım boşu boşuna 6 sezon adada takılmayalım sonra. *
yüksek bir yere tırmanıp etrafı kolaçan etmek. dev gorille bir anda karşılaşınca göte gelmeyelim.
etrafı kolaçan etmek olurdu. malum neredeyim ben lan, burası neresi ?
niyetimi belli ederdim.

(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
yiyecek ararım hayatta kalmaya çalışırım.
kırık çıkık bi yerim var mı diye bakarım. düşüyorum sonuçta.
Hemen bıçağımı çıkartıp dalları sivriltmeye koyulur. Etrafıma manyak Bubi tuzakları kurar sonra kendi bölgemde S.O.S çağrısı olacak şekilde büyük bir ateş yakardım.

not: kadın arardım diyen ergenler şuanda bile sevgiliniz yok amk ıssız adada nah bulursunuz.
kıble ne taraf diye tespit yaparım.
ne yapacağım lan umudum allaha kalmıştır.
önce sağa sola bakar ,sonra okkalı bir söverim. o pilot elime geçerse 25 yılın acısını çıkartırım.