bugün

http://m.sondakika.com/ha...nce-intihar-etti-7167330/

Allah akıl fikir versin adayı.

Değer mi a geri zekalım benim.
(bkz: mal kime denir)

Hayatını kaybetmiş.
siyaset şehididir.

o değil de, adam kim bilir ne kadar para verdi, ne kadar harcama yaptı?

benim bildiğim aday adaylığı 5000 kayme. ama 5000 ile iş bitmiyor. bir o kadar el altından ilçe başkanlığı alıyor, il başkanlığı da büyükşehirlerde bir onluk alıyor akp'de...eh bi 5000'er kayme de gençlik kolları, kadın kollarına verdiyse eder 30 bin, nereden baksan bir 20-25'te reklam, çekim mekim derken gitmiştir, olmuştur bi ellilik.

akarın yoksa 50 kağıt büyük para. adamın hayatını siker, o derece...
adam muhtemelen çok para harcamış bu işe... hacı bu siyasette harcadığınla kalırsın. bunları hesap edemezsen kendine yazık edersin.
tüm umudunu akp milletvekilliğine (ayakkabı kutularına) bağlayıp, kalan son mal varlığını da bu uğurda harcamış, listeye giremeyince intihar etmiş, muhtemelen batmak üzere olan aday adayıdır.

biraz açık ifade ettim afedersiniz.
Kim bilir kimlere ne vaatlerde bulundu ne yeminler etti.
çok borcu vardı demek ki her şeyi vekil olmaya bağlamış.
Allah rahmet eylesin.

Bari kötü yorum yapmayın.
büyük ihtimalle başında bir iş var.

ya mafya öldürecek

ya da hapse girecek.

bundan kurtulmak için, milletvekili aday adayı oldu. adaylığı gerçekleşmeyince de intihar etti...
bingöl vatandaşı imiş bu abi. intihar sebebi siyasi değil şahsi bir mevzu olabilir...

not: akp döneminde olmuştur...
tüm amacı akp'li vekil olmakmış demekki.
dokunalmızlık hayali peşinde iş adamı imiş.
Değer miydi?
Akp li olmanin dayanilmaz hafiflikliklerinden biridir.
gerekli yerlere üye olmayı unutmuştur. yada geçmişinde muhalefete oy atmıştır. yoksa mümkün değil seçilmemek.
iyice sapıttılar bunlar... hükümet uyuyor mu? bir an önce mama yetiştirin şu vatan evlatlarına!...
şu linkte neden intihar ettiği yazıyor. Ancak site telefonda tam açılmıyor. Pc başında olanlar haberi kopyala yapıştır yapsın pls.
http://www.sozcu.com.tr/m...=801907&system=gundem
güncel Önemli Başlıklar