bugün

kürtlerle beraber oldukça faydalı olacak eylemdir.

Bir adanalı ile aynı şehirde yaşamak demek, ölümle burun buruna, pislik ve cehaletle bir arada yaşamak demektir
allah'a ettikleri o meşhur küfürü zaten anlatma gereği duymuyorum, bir müslüman olarak tüylerim diken diken
bence komple adana , doğu anadolu ve güneydoğu anadolu'yu israil'e satalım.
bide bunların yaradana küfür eden versiyonları vardır ki ...
siktirgit denilesi hede.
kebabı bırakıp gidebilirler sıkıntı değil.
bu önermeyi yazan sütten çıkmış ak kaşık olduğu için her dediği yapılmalıdır.tüm adana bu fikri çok önemsedi.mutlu olabilirsin.
not:bir adanalı.
verin gitsin dediğim önermedir.
4 tane adanalı tanıdım bugüne kadar. hepsi de dört dörtlük insanlardır. adanada ne kadar kötü insan varsa başka bir şehirde de o kadar vardır.

not: kötü adanalıya rastlamamış bir insan.
adam gibi adamların olduğu, hem allahına hem kitabına sadık babayiğitlerin memleketidir adana. vardır söven , sayan , küfür eden ama bunların hepsini içinde barındırır. şalgamı, kebabı, bicibicisi, şırdanın memleketi olan adana, damak tadındaki farklı tatlar gibi insanları da farklıdır.
not: Allah 1 Adana 01 .Adana,demirsporludur.
Bir adanali olarak sunu soyleyebilirim ki burda halkima cirkef ve serefsizce atilan, yakistirilan ithamlari yazanlarinin haysiyetlerinden supheleniyorum. Bu yazilanlari bir adanalinin yuzune soylemesini de rica ederim.
Tanim: adanalilar deli kanli mert adamlardir. Bazilari gibi it kopuk degildir.
TURK EDEBIYATINDAN NAZIM HIKMETI CIKAR GERIYA ADANA KALDIGINI VE ADANANIN AKDENIZ BOLGESINDE OLDUGUNU BILINMEYEN HEDE.
bir adanalı olarak söylüyorum ki bizi dizilerde gördüklerinizle değerlendirmeyin.gazetede okuduğunuz cinayet haberlerinin çoğu da doğudan adanaya göçenlerin marifeti.dizide adanalıyı allaha söven,katil,hırsız görüyorsunuz ve öyle de değerlendiriyorsunuz bende diyorum ki gelin görün ondan sonra yorum yapın sanki sizin yaşadığınız şehirler kusursuz da bize laf atıyonuz.
kimse kimseyi tasfiye edemez. bu ülke kimsenin babasının mali değildir, şeklinde cevap verilesi önerme.
(bkz: adana cumhuriyeti)

uzaklardan laf etmekle olmaz. adanalılar bizzat beklerler, baksınlar bakalım köylü müymüş adanalılar yoksa o iğrenç faşizan söylemlere maruz kalan/kalmayan kürtler miymiş.

uzaylı da olsa adanada yaşayan, artık o bir uzaylı değil adanalı olur. övme sözlerine gerek yok ama, adanalıyı da en iyi bir adanalı bilir, tanır.

(bkz: bsgçk)
bir adanalı olarak benim de hak verdiğim hede.
kebapçıların ayaklarına elektronik kelepçe takıp, ocakbaşında bırakalım.
80 il biraraya gelseniz başaramazsınız *
Hayırdır gardaş nereye gidiyürük?
Adana deyince aklıma çingeneden başka birşey gelmiyor bence de tehcir edilsinler.
güncel Önemli Başlıklar