bugün

adanalı erkeklerin kendilerine dahi itiraf edemedikleri korkunç gerçek.

evet adanalı erkeklerin penisleri küçüktür, bunda kötü yemeklerinin, acılı yemenin etkisi büyüktür. sıcaklarla da ısınan penis buharlaşır yok olur.

edit: aman hakaret algılanmasın, ben bu şirin ilçemizin insanlarını çok seviyorum. üstelik küçük penisli olmak ayıp bir şey de değildir.
bunu tespit ettiğini söyleyen kişi için adana adana olalı böyle zulüm görmedi denecek hadisedir. (bkz: of çok sert oldu)

not: adanalı olsam bilimsel veri isterdim arkadaştan.
(bkz: bekleriz)
penis boyu ölçme ve geliştirme kurumu bildirdi.

(bkz: pbögk)
adanalılar ile tecrübe edinilmiş söylemdir.
tecrübe konuşmaktadır.
benim sevgilim adanalı, seviştik falan belki de bu yüzden bu kadar itaat ediyor. e o zaman adanalıların bu konudaki genellemesine sevgilim de katılıyor. e o zaman sevgilim çok görmüş. e o zaman sevgilim kaşar. e o zaman ben neyim?
çok sayıda adana lı erkekle birlikte olan insan söylemidir.

not: izmirliyim.
adana türkiye'nin 5. büyük şehridir bir ilçe değildir! ayrıca öyle sananlar için söylüyorum adana'da deniz var ve biliyor musunuz doğuda değil güneyde.
Bütün havaları agresiflikleri de o yüzden.
meksikalı uyuşturucu kartellerinin de penisleri küçük ama işlevleri büyük. istersen dikil karşılarına bi.
kavgada söylenmeyecek sözlerden biri elan söylenmiş durumda. adanalılardan gelecek yanıtlar merak edilmektedir.
adanalılar dalgayı atın arkadaşlar, hayatında bu kadar çok istediğin başka bir şey olursa söyle :D
Adanalıların küçük penisli olmasına üzülmüş gibisin inceledin galiba.