bugün

tarifsiz bir milliyetçilik duygusudur. bir adanalıdaki milliyetçilik duygusu başka hiç bir şehrin insanlarında yoktur. bu nedenle akp kazaamaz burada.

milliyetçi ve atatürkçü insanlarız biz. akp'ye oy veren bir azınlık var. onlar da dışarıdan gelenlerdir.
atatürkçülüğü ve türk milliyetçiliğini ilelebet seven ve muhafaza eden bir duygudur.

sözlükteki atatürk'e hakaret eden orospu çocuğu gavur döllerine dert olan duygudur.

türküm, atatürkçüyüm, milliyetçiyim. biz adanalılar böyle insanlarız.

çomarlara kapak olsun.
Evet Adana'nın çoğunluğu böyledir.
Türk milliyetçisi, Atatürkçü bireylerdir.

Türk milliyetçiliğinin kalbidir.
Çünkü ilçeleri Anadolu'nun yörük Türkmen kalesidir.
Kozanoğlu ile Türklüğünü, türk kültür ve dilini Osmanlı'ya karşı 170 sene muhafaza etmişlerdir. Karacaoğlan ve Dadaloğlu'nun torunlarıdırlar.

Avşar, varsak, kınık, Yüreğir, bayat, bayındır, beğdilli ocağıdır.
hangi Adanalılar?

Arap Nusayrisi olup pkk'ya en büyük desteği veren, bebek katiline yardım ve yataklık yapan esad ailesine sevgi, sempati duyan, grup yorum, dhkp-c gibi türkiye'ye en büyük zararları vermiş oluşumları da savunan Adanalılar mı?

Yoksa vatanseverterrorist nickli yazar gibi Adana yerlisi olan, vatanı için can vermeye doğuştan hazır Adanalılar mı? Şimdi çok çeşit onlar ben karar veremedim.

Ama burada o ilk söylediklerime örnek verdiğim bir tanesinden söz ediyorum.

(bkz: pkk nın orospu çocuğu olduğu gerçeği/#43215455)

hatta adamın savunduğu şeylere bakın anlayacaksınız.
Öyle bir milliyetçilik ki.
PKK tarihte doğu harici saldırılar düzenlemiştir. Trabzon Maçka, tokat, izmir Kemalpaşa gibi.

Biri de adana Pozantı'dır.
Halk burada terörist leşleri için yolu tomruklarla kapatmış ateşe vermiştir.
Terörist leşlerini alıp cümle aleme ders vermek için polise dahi karşı durmuştur.
Cenazeleri almaya tek adana ilçe belediyesi dahi araç göndermeyi kabul etmemiş ve sonunda Mersin Akdeniz belediyesi araç göndermiştir.

Tüm televizyon kanalları tehlikeli gerginlik diyerek yayınlamıştır üstelik.
Şehir efsanesi de değildir.

Var mıdır yalnız şunun bir eşi benzeri?
Var olsunlar.
Trakya milliyetçiliği gibidir.

Hem Türk hem ata'sına gönülden bağlı.