1. 1.
    Evet her günü olaylı her günü trajikomik ülkemin ilginç şehri adanada yaşanan kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir olay.

Ben en çok kızlara takıldım giyim kuşam hal ve hareketlerin bu kızların mağarada yaşadıklarına ya da kendi çevrelerinde kendi moda tarzlarına göre yaşadıklarına karar verdim. Ulan hiç mi dışardan ibsan görmediniz o nasıl bir pijama giyme şeklidir amk yaaa. Varoşluğunuzun amk ben. Giyim faciasından sonra arabanın ön tamponunda cin misali oturan kezbana ne demeli. Vücut öne bakarken kafa baykuş misali 180 derece geriye dönmüş. Madem utanıyorsun çekiniyorsun çıkma video karşısına amk. Bu neyin kafası. Diğer moda ikonu kızımız da gitsem mi gelsem mi diye arafta kaldıktan sonra bi sigara yakarak videoya renk katıyor.

Yazık yazık olmadık arkadaşlar önce insan olmayı sonra da toplum olmayı beceremedik çok yazık. Büyük bir utanç.

https://youtu.be/e32rkAV_siE

Edit: görmezden gelinmeyecek gibi değil ki.
    ... mata as
  2. 2.
    Ya şimdi "yılaaaan örümceeek" diyen youtuber kızlarımız varken ve milyonlarca tık alırken bu çocuklar onların yanında melaike. gül suyuyla yıkanmış bunlar. Pek mazbutlar.
    ... gazeloglu