1. 113.
    zeytin çekirdeğini doldurmayacak kadar meselelerden adam öldüren insanlardır. evet bunu bir adanalı olarak söylüyorum. saçma salak meselelerden o kadar çok kavga ettim karakollara düştüm ki en son istanbula getirdiler beni.

Şimdi düşünüyorum da hayatımın karanlık çağıymış gerçekten tam bir hayvanmışım.
    ... dogamorfingstar
  2. 112.
    adanalıdan zarar gelmez, adanalılar adamın dibidir. adanalılar harbi insanlardır, çakallık yapmazlar. sadece biraz sinirli olabiliyorlar.
    adanaya gidin herkes size sanki 40 yıllık tanıdığıymış gibi davranır, içten gülümser.
    adanalıları sevin.
    5 ... cicikuscicikus
  3. 111.
    Görüldüğünde ortamdan kaçılması icap eder.
    ... 1974197819741978
  4. 109.
    Aşırılıklar memleketinin değişik insanlarıdır.
    ... konusalimbakariz
  5. 108.
    Maalesef bu şehirde kural yok dostum.

Kimse sana hakkını vermez adamsan koparır alırsın.
    -1 ... vatanseverterorist
  6. 107.
    acıya bağamlılıkları vardır sıcaktan olsa heralde çok asabi kişilerdir.
    ... cronos
  7. 106.
    yumurtaları rafadandır bunların. sıcaktan tabii ki.
    1 -1 ... teflon
  8. 105.
    köy tabanlı insanlar yeni yeni şehirleştiler son 30 yıldır. olacak okadar diyerek tolere edebileceğiniz durum. insanları kavgacı zaten arap kökenliler kavgacı olmaları normal dünya cihan alem bilir adanalıları. ben karadenizliler ve adanalilari ayni kefeye koyuyorum hep biri tuhaflikta fikralara konu olmus oteki siddette master degree neyse.

izmirliyim izmirin medeniyetine bok atmadan önce agzınızı bi zemzem suyuyla çalkalayın lan izmirde düzeni kaçıran varsa da onlarda özenip buralara göç edenler işte. Yani yine sizlersiniz.
    -2 ... cileksultan
  9. 104.
    Orası hangi Adana bilmiyorum ama semtine göre değişir. Seyhanda genellikle ben normal ve yardımsever insanlarla karşılaştım, anlattığın şeylerin bir milyon katını istanbulda yaşayabilirsin, ankarada da izmirde de, bu söylediklerinden daha tuhaf, daha beyin yakan olayları izmirde gördüm desem, bu bir gerçek, şimdi de izmirliler gelip ooo wow yalan der anlatsam, her neyse.
    3 -2 ... lucifers
  10. 103.
    - bir sigara verir misiniz ?
    + paran yok mu ?
    - vaaar , ne oldu ki ?
    + adam gibi istesene, ne yalvarıyon ?

gibi sohbetlerin sahibidirler.
    1 ... teflon