bugün

çoğunluğu oturmasını, kalkmasını ve konuşmasını bilmez. patavatsızdırlar. aralarında iyisi çıkıyordur elbet. fakat onlarda üretim hatası olarak kabul edilir aralarında.
kaba, görgüsüz ve sonradan görme olanlari vardir.
yukarıdaki hiçbir tanım ve genellemeye girmeyen kızlardır. illa yapılacak bir genelleme varsa, o da esmer olmalarıdır.
diğer açıdan "her türlü" kız adanada mevcuttur, bu yönden diğer illere nazaran biraz şanslıdır adana erkeği.

fakat şu da var ki bu şansını hiç kullanamaz çoğu.
çalışkan kızlardır. üniversiteden bilirim.
delikanlılığı ve namusu bekarette arayan zekasızların sevdikleri hatunlardır. zira bir adanalı olarak beraber olduğum ve bakire olmayan kızların sayısını ben bile hatırlayamadığım için, haklarındaki bu genellemenin yanlış olduğu kız grubudur. namuslusu da vardır, orospusu da.

adanada doğmuştur o kadar.
hepsi çirkindir. *
rosalinda marimar gibi dizilerin repliklerini taklit eden bir tanesi de buradadır.

[http://http://www.youtube.com/watch?v=W-r4D23lghw ]
delikanlı kızlardır.
benim. ayıptır söylemesi hayvan gibi de beyaz tenliyim. kıllı da değilim, tamamen ön yargı. biraz ağzımız bozuktur o da nazarımız olsun.
delikanlı falan değillerdir, öyle geçinen kıro kızlardır. konuşmasını, muhabbet etmesini bilmezler. hepsi çirkindir, övünebildikleri tek şey amlarıdır, dişilik bile değil yani bak, sadece am. o kadar. başka da bi numaraları yoktur.
hele bunların bi de almancı olanları vardır ki, benden uzak. normal almancı kız nefret katsayısını bir hayli artırır.
kıroluk kavramının ete kemiğe bürünmüş hali.
kalın kaşlı ve kaslı oldukları yönde iddialar var. iyi ki hiçbirini tanımamışım.
adanalı kızları gerçekte tanımayan üç beş tane zevksizin önde gideni olan insanların savunduğu yargılara maruz kalan kızlardır. emin olun tanıdığım taş gibi olmakla beraber son derece muhabbeti güzel ve kibar adanalı kızlar tanıyorum. tabi adanalı kızlara kıro diyenlerin o kıro kızları ne şartlar altında tanıdıkları da merak konusu.
genel olarak olumsuz entry girilen kesim. yahu küfür ettik mi de "hah iste adanali degil mi, dersiniz" dogudan en fazla göc alan yerlerden biri adanadir. bunun yaninda bir de alt taraftan gelen araplar nüfusun büyük bir kesimini olusturur. yani adanada has adanali bulmak istanbulda has istanbullu bulmak gibidir. o yuzden kapayin cenenizi önünüze bakin.
(bkz: yenir ki bu)
birbirlerine o kadar çok lan derler ki adları bu sanılır.
pek de zarif olmayan yürüyüş stilleri, topuklu ayakkabı giydiklerinde eşcinsel seks işçilerini andırmalarına yol açar.
adanada odunu onlar kırarlar, erkekler böğürtlen toplar.
kurban kesebilirler.
esmer, kaba saba, biraz fazla tüylü, küfürbaz ve genelde çirkin olurlar.
bok atılan iyi kızlar. lan türk kızlarına laf ettiniz yetmedi şimdi de adana kızlarına mı bok atıyorsunuz?

not: ne adanalıyım. ne de ordan akrabam var.
adliyede 10 pazarcı kuvvetindedirler.
tokat atma stillerini kayaya tokat atarak geliştirirler.
tek taş değil sallama peşinde koşarlar.