1. 1.
    bir soru. adanaya gittim üniversite civarı sanıyorum göl manzaralı bir mekanda kebap yiyelim dedik. siparişleri verirken adam masayı donatmaya başladı. ufacık lahmacunlar peynir ceviz salata ne olduğunu bilmediğim çerezler zeytin ve bir sürü şey. dedim eyvah hesabı pis sokacaklar anladım tecavüz kaçınılmazsa zevk al dedim. başladım yemeye. yedikçe bir şeyler geliyor biz yiyoruz.

artık midem şişti falan derken kebaplar geldi ben kebabı unutmuştum. neyse onu da gömdüm tatlı gibi bir şey geldi onu da yedik. sıra geldi hesaba direkt itiraz edeceğim. ben bunları istemedim amk felan diyeceğim diye kuruyorum. hesap geldi 400 lira. ya pahalıymış ama o kadarda abartılı sayılmaz ödeyim dedim. tam öderken arkadaşım napıyorsun deyince hesap ödüyorum dedim. hesap kırk liraymış. dedim ki aga bu nedir. biz istanbulda iki bira içiyoruz kırk liraya.
    3 -2 ... orantisiz zeka 3
  2. 2.
    Adananin ucuz memleket oldugunu bilmeyen yazar beyani.
    1 ... subaru impreza
  3. 3.
    adana ucuz gördük ama adam bu verdiklerini çöpten mi topluyor. nasıl bu kadar ucuza satıyor iflas etmiyor. soru bu.
    ... orantisiz zeka 3
  4. 4.
    Adana’da tüm yemeklerle kebabın fiyatı oranlanır ve gün kebapçıda biter. Bunu yapana Adanalı denir..
    ... taktuk
  5. 5.
    Çok ucuza satmadıkları için olabilir mi ? Adanaya sık sık giderim ve kebaplar o kadar da ucuz değil . Tabii 15 tl ye doyduğunu iddia eden varsa bilemeyeceğim . Adana ucuzdur ama kebapları değil.
    1 ... nagam
  6. 6.
    Ben gökyüzü olsam sana kuş olmak yakışır.

istediğin kadar uzağa git. Hep aynı gökyüzünü paylaşacağız.

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen.
    ... burakinyjs21