bugün

Orul orul o. çocuğu olan 2 şerefsizin yaptığıdır.

https://m.haberturk.com/a...ndan-tuttugu-citir-isimli

Sinirimden elim ayağım titriyor.
Orospu çocukları.
allah belanızı versin diyeceğimde bela falan da bulmuyor ki bu kansızları.
200 lira verip çıkiverirler işin içinden.
bu katillere neden hala bi yaptırım yok ya neden...
Kissasa Kissas yapican bunları bir kafes içinde aç köpeklere parcalatacaksin.
mahallelinin yagli kaziga oturmasi gereken orospu evlatlaridir.

bunu yapan kisiler herhangi birini cok rahat taciz/tecavüz ve gasp edebilir. acilen en agir ceza uygulanmali.
insan olamayan yaratıklar yine bir vahşet gerçekleştirmiştir.
O kedinin videonun sonunda tekrar tekrar ayağa kalkmaya çalışması... Kanım çekildi şerefsizim. Gerçekten bu insanlar(?) ölmek için yalvarmalı. Yıllarca işkence edilmeli bu orospu çocuklarına.
Akp bile aday çıkarmıyor adanaya. Varın bir de o açıdan düşünün.
dünya dillerinde var olan her türlü aşağılama ifadesinin az geleceği yaratık müsveddeleridir. devlet bu rezil katillere mümkün olan an ağır cezayı verip kamuoyuna teşhir etmeli, hatta bu alçaklar için mümkün olan cezanın üst limiti alabildiğine yükseltilmelidir. bunun dışında bu tür dünyaya zarar pisliklerin neden bu topraklarda bu kadar çok olduğu da araştırılmalı ve böylelerinin bu topraklardaki kökünün kurutulması için yasal çerçevede ne gerekiyorsa yapılmalıdır.
Adana leşliğini gözler önüne seren 2 adet orospu çocuklarıdır.
Videoyu açip izleyemedim.
Allah belanızı versin.
hasta işte insanlar...psikolojik bozuklukları var...kediye çok üzüldüm, bi de üstelik sevsinler diye yanlarına gitmiş.
izlemedim. izlememekte de ısrarcıyım. Kurban olayım up'layıp durmayın şu başlığı.
O aşağılık hayatlarını en temel birkaç hayvani dürtünün güdümünde yaşayan, en büyük hobisi vahşi pitbullar yetiştirmek, modifiye ve "mevzu çıkarmak" olan bu başıboş itlerin sayısı giderek artıyor, giderek azıtıyorlar ve kaybedecek hiçbir şeyleri yok, ahlak kavramı onlar için yok. inanın ben askerde gördüğüm tiplerden sonra durumun sandığımdan ne kadar daha vahim olduğunu gördüm ve bunlara karşı kısa vadede tek çözümün şiddet olduğunu ister istemez kabullendim. Bu tiplere işlediği ilk suçta çok ağır cezalar vermek gerekiyor. Uzun vadede değişecek şeyler için ömrümüzün yetmeyeceği kadar zamana ihtiyaç var, eğitime dair her şey yeniden şekillenmeli.

Bu arada adana mevzusu hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Askerde adana'lı bir arkadaşım bana güneydoğu'dan göç almaya başlamadan önceki adana'dan ve bugünkü adana'dan uzun uzun bahsetti. Bu göçleri alan her yer birkaç yıl içinde sokaklarında dolaşılamaz hale geliyor ve ben bu durumun tesadüf olduğunu düşünmüyorum.
ne diyeceğimi ne yazacağımı şaşırdım. silip silip yazıyorum. adana ile ilgili bir haber görünce ciddi anlamda geriliyorum. adını nasıl düzelteceksin adana?
Devamlı gündemde tutmamız gereken başlıktır. Bu tarz orospu çoçuklarının olduğunu her an unutmamamız gerekir. Bu onun bunun çocuklarını diri diri yakmak bile yetmez. Gerçekler ise yüzelli ikiyüz tl para cezası o da belki.
yanarak geberirler inşallah da üreyemez orospu çocukları.
izlerken kanımı donduran görüntülerdir. Suç pitbullun değil o hayvanı o şekilde eğiten bu ırzı kırıklardır. Adana işte ne beklersin hepsi cahil.
izlemediğim canilerdir...

yüreğim kaldırmaz...

en temizi cimere emniyete şikayet...
bu alçaklar yakalanıp en ağır cezaya alana kadar gündemde tutulması gerekli konudur.
siz de salın hayvanat bahçesinin kafeslerinden içeri, eğlensin gençler.

kısas tavsiyesi değildir.
çocukken islam din eğitimi almayan kişilerin içine düştüğü yozlaşma hayvan sevgisinin ne olduğunu bilmemesi durumudur.

huzur islamda. evet..
görüntüden akabeli ve dinci olduklarını anlamak zor değil.
herhangi bir görüntü falan görmek istemiyorum. umarım bu şerefsizleri köpekler yer, o zaman zevkle videosunu izlerim.
Kötülüğün muzaffer olabilmesi için biricik şart, iyi insanların hiçbir şey yapmamasıdır.