1. 1.
  adana kitap fuarının girişine gelen bir grup ışid görünümlü peçeli çarşaflı dişi yaşam formları tarafından yapılmaya çalışılan provokasyondur.
  https://streamable.com/oxc7i

  güya fuara başörtülerinden dolayı alınmıyorlarmış.
  oysa ki fuarda pek çok başörtülü, türbanlı stant görevlileri var, normal başörtülü insanlar gayet girebiliyor, kimse de bir şey demiyor, bunların giyimleri peçeli olduklarından dolayı alınmamış olabilirler.

  provokatör işte, seçim öncesi mağduriyet yaratma derdindeler.

  bunu savunanlar için belge gibi belge:
  aşağıdaki başörtülü/türbanlı ablalar fuar alanında alışveriş yapıyor.
  adana kitap fuarında peçeli çarşaflı provokasyon

  bakın burası adana kitap fuarı, türbanlı hanımlar gayet içeri girebiliyor.
  https://www.f5haber.com/a...ziyaretci-haberi-2003929/
  37 -12 ... tengir budun
 2. 2.
  Müslüman olduğumuz için almıyorlar demiş. Oraya girenler hristiyan falan galiba.
  14 -3 ... nothingmust
 3. 3.
  Tıraş. Maksat mağdurum da mağdurum.
  10 -2 ... flat head
 4. 4.
  Çünkü görüntü kirliliğisiniz deyip susturulmaları gerekiyor. Gözün dahi gözükmezken ne hakkı istiyorsun. Normal türbanını tak işte.
  7 -5 ... the president
 5. 5.
  Şu tiplerin ciddi ciddi kitap okuyacağına inanan var mı?

  işleri güçleri provokasyon. Hayatında okuduğu en iyi kitap cin Ali serisidir gelmiş bizi müslümanız kapalıyız diye fuara almıyorlar diye provakasyon yapıyorlar halen

  Daha dün yazdım bitmedi bu kapalı mağduriyeti diye. Yahu kardeşim bir insanı niye kapalı diye sen dur giremezsin diyerek almasınlar. orada duran görevlinin karısı veya annesi de kapalı olabilir. Siz provakasyon amaçlı gidin sonra da bizi almadılar bu ülke bizim islamiyete saldırı...

  Tükenin ama artık.
  12 -6 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  kara fatma gibi gelmişler içeri almıyolar bizi diyolar bi de muhabir gibi açıklama yapmaya çalışması yok mu tam çıldırmalık.
  5 -3 ... sivasli bey
 7. 7.
  kitap okuya okuya da canları çıktı zaten. maksat maraza çıksın ! bunlara deseler ki dünya klasiklerinden üç kitap say kekeleyip dururlar.
  10 -4 ... teflon
 8. 8.
  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın butcesinin 2 milyar 544 milyon lira oldugu ulkede Diyanetin butcesi 10,5 milyar lira, mina koduklarim hala ikinci sinif insan muammelesi goruyoruz diye agliyor utanmadan !
  8 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
 9. 9.
  Provokasyon yapmaya geldikleri çok çok belli, alınmayacaklarını biliyor ya da alınmayacak şeyler yapıp istediklerini de elde edince böyle şova geçiyorlar.
  Konuşmacının profesyonel olduğu da çok belli, metin bile hazırlamışlar, duruşlarından konuşmalarından belli kasıtlı yaptıkları yani.
  Bunlar böyledir biz de insanız bize ayrımcılık yapmayın vb derler bugün, yarın bunlar iktidarı ele geçirince (ki geçirdiler sayılır az kaldı) kendilerinden başkasına yaşam hakkı tanımazlar, gerçi bunlar kendileri gibi olana da yaşam hakkı tanımaz, kendi çocuklarını kendi kızlarını öldüren de bunlar değil mi? Sırf telefon kullandı diye taşlanarak öldürülen, sırf erkek arkadaş edindi diye namussuz damgası vurularak cinayete kurban gidenler.. bunlar özgür insanlara düşman, düşünen insanlara düşman, bunlar doğaya hayvana düşman, bunlar kendilerine düşman, bunlar herşeye düşman..
  Bu peçe takıp erkeklerin olduğu bir ortama giren peçeli müslümanlara hatırlatın Afganistanda iranda şeriat olan ülkelerde böyle erkek içine giren namussuz(!)lara neler yapıyorlarmış!
  Madem o kadar Müslümansınız peçeni takar oturursun evinde ne işin var insan içinde!
  Ne fikirleri ve yaptıkları uyuşuyor bunların, tek işleri ortalığı karıştırmak olay yaratmak.
  Bunlar dış mihrakların desteğini alarak ülkemizi bölmek isteyen vatan hainleri, bu oyunlara gelmeyin arkadaşlar.
  4 -1 ... uzayli hatunn
 10. 10.
  Islam inancına göre takva boyutunda giyinen bir hanımefendinin sırf giyim tarzından dolayı alınmamasına dair görüntülerdir. Esefle kınıyorum, bu bizim insanımız değil. Isterse rahibe kıyafetiyle gelir sen kimsin ki onu ıçeri almayacaksın hadsiz?

  Çarşafa dil uzatan terbiyesizlere söyleyecek söz bulamıyorum. Ahmaklar kurtuluş savaşında çarpışanlar, 1. Dünya savaşında can verenler çarşaflı hanımlardı. Siz kimin çocuğusunuz?
  4 -11 ... kurmay albay