bugün

Şalvar ve posbıyıktır.

Birde şu fıkra var ki;

Adamın birinin şalvarı düşmüş mal meydana çıkmış. Adam farkında değil tabi cirit atıyor. Onu gören bir kadın abowww diyor.

Oda cevaben beğendin mi evde de 5 metre var istersen belde vereyim diyor.
Baghele gardeş bişey söylücem bilün mü.uçaktan iner inmez taksi ayarlamaya çalışan(temizlikçidem tut simitçisine kadar)bu tiplerle karşılaşabilirsiniz.
Adanalı bir arkadaşım var. Küçükken muhabbet kuşları varmış, sıcaktan ölmüş hayvancağız. Öyle bir sıcak geliyor yani aklıma. Güneş geliyor. Bir de kebap geliyor ve samimiyet geliyor. Adanalı olup da sahte olan bir insan daha görmedim. Severim adanalıları.
(bkz: amerikan pazarı) her markanın orjinale yakın çakmasının olduğu bir pazardır. lise öğrencisi iken arkadaşlarla toplanıp adanaya gider sezonluk alışveriş yapardık.
Adamlık gelir. şehre sonradan gelen Mezopotamya farelerine bakıp Adana'ya laf atmayın.
komşu ilimiz. ayrıca zeydan karalar isminde işini iyi yapan ve son derece sempatik bir belediye başkanı var.
Dızcılık, kekoluk, sıfır bir, hırsızlık, torbacılık, ağzı yaya yaya konuşmak, şırdan, çakma puma adidas nike, fosforlu eşofman, güneşe ateş etmek, sorunlu il.

Tiksindim.
maalesef conolar. öğrendiğimden beri tuhaflıkları aklımdan çıkmıyor .
Sırdan.
sıcağın kısa devre yaptırdığı beyinler.
Adana adliyesi.
yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter diyen 13 yaşındaki ergen.
düğün için gittiğimiz evde, kliması olan tek odada balık istifi yatmamız geliyor.
(Çocuksuz 16-17 kişi)
açık hava saunası.
Taş kadayıf.

Böyle bir lezzet, böyle bir şahanelik görmedim, yemedim aa dostlar!
Bambaşka, deli bir lezzet!
Şırdan nedir sorusunun cevabı.
görsel
Ad-liye-ana.
marjinal haberlere konu olması birde müptezeller.
Bozuk bir asayiş, hiç çalışmak istemem burda.
her gün adliyelik olan conolar.
Kebap, Adana Adliyesi haberleri, güneşe silahla ateş edilmesi.
evden çıkarken annenin kimseye bulaşma demesi. başka yerde yok.
(bkz: adana videoları)
bici bici ama eski usül, sadece muhallebi, şerbet ve bol buz rendesi.
Adanası *