bugün

Adana’da 17 yaşındaki motor meslek lisesi öğrencisi, âşık olduğu hemşireyi görebilmek için özel kıyafet diktirip ‘stajyer hemşire’ gibi aylarca hastanede çalıştı.
Ruh somuren, beyin fokurdatan sicagidir.
Önemsiz şeyleri kaale almadığımdan ötürü, beni tek ilgilen konusu olan yemek konularıdır. Kebap.
kuyumcu soyan külotlu çoraplı abiler.
Adana adana adana merkez patlıyor herkes...
Yemek yemekten helak olduğum şehir. insanların tek derdi 'ne yesek' sanırım. Yine de nizami mandalina bahçelerini ve ortasında bir huzur merkezi gibi duran evlerini sevdim. Belki bir gün mandalina bahçem olur, birkaç da zeytin ağacı, bir de limon şu yediverenlerden. Yeni dünya da ekleyebiliriz araya. Şanslı insanlar bu adanalılar, bir de güneşe ateş etmeseler.
adliyesi geliyor kardeşim. bir adliyede her gün kavga çıkar mı? adana adliyesinde çıkar işte.
Braaajjjjjyoluuuu baaalcalııı.
Kekoizm.
Rusya.

Entry mi nerde?
yemek gelir. sofrası gerçekten sağlam. arkadaş o kadar adana'ya gittim mandalina zeytin falan nerede lan hiç görmedim. evet.
Otogarında bardağı 50 kuruş olan çayı bana bedava diyerek veren, sonra ne bedavası para ver diyen, kendisine verdiğim 1 tl üzeri olarak bana 25 kuruş veren, daha sonra yol arkadaşım için bir tane çay alıp 25 kuruş verdiğimde çay 50 kuruş diyen, emin misin? dediğimde de canın sağolsun gardaş diyen çaycıdır.
Kebaptır.
memleketim
ve kebaptan büyük bir lokma alıp yanında ayran içmeyince lokmann boğazımdan zor geçmesini özlemem.
kebap ve kazım büfedeki muzlu süt. aman allahım.
(bkz: cono)
(bkz: çekme ananı bacını sikiyim çekme)
kabul edin hepinizin aklına ilk bu geliyor.
en başta kebap yer alır arkasına şalgam, bici bici, şırdan sonra kazım a gidilir 1/2 muzlu süt içilir. adana candır gerisi heyecan.
güncel Önemli Başlıklar