bugün

zirvebox'ta yerini almış, kaçırılmaması gereken tazecik zirvedir.
eğlenceli geçeceğinden emin olduğum ve bir aksilik çıkmazsa kesinlikle katılacak olduğum zirvedir.
ne zaman toplanilacagini merak ettigim zirvedir. bilgi beklemekteyiz.
yeni yazar olmama rağmen katılacağım bu zirveye..tiyatro cafe de buluşma dileğiyle.. umarım çok güzel olur ki olacağı kesin *
icimdeki denize özel, onun tabiriyle artçısını yapmamıza neden olan zirvedir.
haftasonu dahil tam pansiyon çalıştığımdan, bir ihtimal sonlanmadan selam edeceğim zirvedir.
ne zaman nerede nasıl yaş sınırları cevap bekliyorum ey adana!
merak edenler hatta sürekli soranlar için beklenen zirvedir.
benimde adanada oldugum ve hakikaten ne zaman toplanacığını merak ettiğim zirvedir.
günü gelmiş olan zirvedir.
günlerdir sorup duran adanalı yazarların gerçekten odun olduklarını bir kez daha kanıtlamalarına neden olan; bol eğlence ve bol muhabbetin saatlerce akıp gittiği zirve olmuştur. potansiyel girişimci gibi şahane bir insanı da bize kazandırmış zirvedir ayrıca. diğerlerinden bahsetmemiz gerekirse pek tanımamıza gerek de yokmuş aslında ne kadar güvenilir olduklarını görmemize sebebiyet veren zirve olmuştur. ilkti ama son olmayacaktır.. *
bundan sonraki ayağı "adana yeter artık zirvesi" olacağından şüphelendiğim zirvedir.
gelirim deyip gelemedim, özür dilerim. 5 gündür ne internete ne sözlüğe girebiliyorum, mesaj da atamadım kimseye. Kendi adıma organizatörlerden özür dileyecektim ama ne odunluğumu bırakmışlar, ne tırtlığımı. Kısacası adanalılık olgusu dediğimiz tahammülsüzlük ve birlikte gelen asabiyet burada da kendini belli etmiş. buradan gerekli mercilere sesleniyorum, adana'da zirve yapılmasın millet birbirini keser burada.