bugün

arkanız kuvvetli ise türkiye de bazen ceza değil ödül bile verebilirler.
içimdeki çocuğu öldürdüm peder.
ancak namus, savaş yahut nefsi müdafaa vs. ile olmalıdır. onun dışında allah'ın verdiği canı allah alır. yan baktı diye adam öldürülmez.
görsel
Kan görsen bayılcan bebe ruhi fredy kruger mi sandin kendini.
deneyimlemek istediğim eylem.
Ölüme sebebiyet vermek de adam öldürmektir , kasıtlı olarak öldürmek de. Kasıtlı öldürmek de sebebe göre değerlendirilir. Öldürme kastı zorunluluktan ileri gelen bir durum mudur değil midir diye.

Eve giren hırsızı öldürmek zorunlu değil. Hatta çoğu zaman yaralamaya bile gerek kalmayabilir uyuşturucu etkisi altında değilse.

Savaşta adam öldürmek zorunludur. Cepheye gidip gitmemek bir tercihtir ama gittiğiniz zaman öldürmek için ateş edersiniz.
Acaba kaderi bana benzeyen birisi bulurmuyum diye baktığım başlıkta tek bulduğum entryninde yine bana ait olmasına ne demeli peki...

bu dünyadan umudu kestik zaten de, öteki dünya bombok olmasın...
islam adına cihad etmek bahanesiyle öldürdüğünüzü söylerseniz başımızdaki laik bey sizi serbest bıraktırabilir. Katil olmanın bugu.
Adam değil adam olanı bazı yavşaklar dışında kimse öldurmez şayet.
Adam olanı öldürürsen çok büyük vicdan azabı çektiren bir eylem olacaktır ancak bu pkk lı bir hewal ise tereddüte gerek bile yok.
dünyanın en kolay aynı zamanda en zor eylemidir. standart ( ruhsal bozukluğu vs olmayan ) bir insanın mantığını kaybetmediği sürece ( cinnet ) ve nefsi müdafaa hariç bir can alabilmek öyle kolay bir şey değil.
Kafamda sürekli kurduğum fakat vicdanen hiç bir zaman rahat edemeyeceğim için eyleme dökemeyeceğim eylem.

Hatta öldürmek değil de acı çektirmek. Beni öldür diye yalvarmalarını sağlamak. Kafalarıyla top gibi oynamak. Ananızı sikeyim orospu cocukları.
Keşke günah olmasaydı ulan, bu hayat mahvolmuş önemli değil de birde diğer dünya var. Yoksa katlanırmıydım böyle babaya.
Müebbetlik cezası vardır.
bir müslüman için, bütün dünyadaki insanları öldürmekle eşdeğerdir.
Aile ve vatan için gözü kapalı yapılabilecek eylem.
http://www.youtube.com/watch?v=ZlX316u80mc
ilkinde maktulün kendisini ailesini sevdiğini her şeyini öldürürsün.
ikincisinde maktulü öldürürsün.
sonrasında fiil sıradanlaşır.
allah göstermesin.
bir kurşuna bakar.
erkeğin ailesini koruma içgüdüsü ile yapmaktan çekinmeyeceği eylem. allah göstermesin.
Öldürürken insan haklarının herhangi bir maddesinin ihlaline sebep olmayan durumdur. Yalnız katili öldürmeye kalktığında insan hakları derneklerinin insan haklarına tecavüz edercesine katili koruduğu durumdur.
vatan savunması için olmadıkça ya da bir psikopat tarafından saldırıya uğranmadıkça günah ve ayıptır.
Fişinin çekilmesi.
vicdan olmasa çok zor bir eylem değil.
güncel Önemli Başlıklar