bugün

Evet, hadi bakalım sözlükdaşlar? Bugüne kadar birçok şeyden şikayet ettik, kendimizce sistem tanımı yaptık;çuvaldızı ele batırdık. Şimdi ise iğneyi kendimize batıralım. Evet , bu dünyaya bok böceği kadar faydalı mıyız? Ya da amk eleştirdiğimiz mevhumları minnak da olsa düzeltme adına bir yaralı parmağa işeyebildik mi? Ne yaptık lan biz? Ne yaptım lan ben? Ülkem ortadoğu’ya dönerken seyirci miydim lan ben? Noluyoz amk? Bana soruyorsanız , az da olsa çaba sarfettim la...
Benden adam olmaz mesela.
Ben adamım herkese inancımı yitirmişken kendime olan inancimi da yitiremem. Pimi çekilmis bomba gibi dolanmanin da alemi yok yani.
iki üstte entry giren suser; yazılanları sanırım anlamamışsın, kastedilen adamlık nosyonu tartışması değil. Sadece insanlarda nisbi farkındalık gayesiyle kaleme alınmış bi yazı ve insanları klavye delikanlısı olmaktan ziyade Çabalamaya sevk eden bir niyet.
Ben de henüz istediğim seviyede olduğumu düşünmüyorum. Ne var ki Fatih Portakal’ın dediği bir cümleyi hayatımda ilke edinmeye gayret ediyorum, “Aklımla dalga geçmeyin”
Bu başlığa uzun uzun entry girmek isterdim ama yazacak hiçbir şey bulamıyorum. Sanırım nick seçimi yaparken istemeden de olsa önceden cevaplamışım.