bugün

Neymiş efendim medeni kanuna göre sadece tek damacana olabilirmiş.

Dinen dört damacanaya kadar ruhsat var kardeşim!

Hamidiye, saka, hayat ve pınar benimkiler. Gayet mutluyuz karışmayın!
haklı söylem .
mesela; seni silksin, bize ne?
Milletin ırzına namusuna tasallut etmekten evladır.
Hayatımda duyduğum en mantıklı cümleler listesinde ilk 10'a girer aq. Özellikle ilk entryde yazar aşırı haklı.
biz de diyoruz ki; öp, sev ne yaparsan yap ama o damacanaları serbest dolaşıma bırakma, evinin damacanası olsun onlar. su alırken ya bize rast gelirse diye korkuyoruz.
herkese öğreteceğim bu gerçekleri herkese!
damacanaya yeten adam bize ne yapmaz derken haklılar be karşim damacanın ağzının çapını bi düşün derim.
s.ksin anam dağı taşı s.ksin, damacana s.ksin, at s.ksin, eşek s.ksin. biz böyle damacana s.kenlere tepki vermeyip yaptıklarını normalleştirelim. sonra gelip bu yürüyen s.kler küçücük çocukları s.ksin. hayır çocukları değil de sizin gibi doğuştan s.kikleri s.keceklerini bilsem tepki vermem zaten.

edit: damacana sapıkları tarafından linç yiyorum.
Keşke damacanayı sikseler, başka canlılara zarar vermesinler de neyi sikerlerse siksinler... ne sikmiş yahu, dünyanın anasını sikti. Sik diye bir şey olmasa muhteşem bir dünya olurdu eminimki.
canlılara dokunmasın da cansızlar üzerinde istediği fanteziyi uygulayabilir bize be tabi.
Söylesene reyiz, hangi bidon daha iyi?
gecenlerde anasına hallenen fetöcünün isyanı.
(bkz: sapık)
inci sözlük başlığı gibi giber de yaz tam olsun amk.
Hashtag damacanasikiyoruz.
Geçen tekvandocu kızın biri gangbang yaptı. Kıza kimse sapık demedi. Ama aynı şeyi bir erkek yapsa ne sapıklığı kalır ne adamlığı.
adam haklı. bi adam damacanaya hallendi diye yıllardır erkeklerle dalga geçiliyor.

ama kumanda, şişe sokan kadınlar görmezden geliniyor. hizliresim skandalında cümle alem kumandalı kadını gördü.

şimdi biz her olayda; kumandaya hallenen kadın,bu ülkede şişeye hallenen kadın var,diyor muyuz?

erkek düşmanı feminizme geçit yok. ✌️✌️
Evet bu başlıkla özellikle hemcinslerime yani erkeklere sesleniyorum.

mal mısınız kardeşim kendinizi karşı cins karşısında bu kadar ezdiriyorsunuz.

nedense sosyal medyada kızlar tarafından yapılmış şu tarz yorumları sürekli görüyorum.

"damacanayla ilişkiye giren adamlar var, bizlere neler yapmazlar"

sana ne yavşak! adam ister damacana siker, ister şişme kadın alır onu siker, isterse şu elle tutulan vajinaya benzeyen icatlardan siker! senin hemcinslerin deodorant şişesi, muz patlıcan gibi şeyleri sağına soluna sokunca biz laf ediyor muyuz? oluyor bunlar, olmuyor diyen yalan söyler.

geçenlerde kadınlarklubunde parfüm şişesinin içinde kaldığından bahsediyordu. eeee biz kalkıp da "amına koduğum sapıkları, parfüm şişesini götüne sokan bizi nerelerine sokmaz" diyor muyuz!

bakın benim derdim kimseyi aşağılamak, kimseyi küçük düşürmek değildir, ama kızlar tarafından yapılan koskocaman bir iki yüzlülük var ortada.

yahu otobüste erekte olan erkek görünce sapık damgası yapıştıran bir zihniyetten bahsediyorum, halbuki penis dediğin şey illa cinsel dürtüler neticesinde kalkan bir şey değil. çok çişin geldiğinde bile kalkıyor.

sen vajinanı bilerek teşhir edince sapık olmuyorsun ama benim penisim istemeden kalkınca sapık oluyorum.

siktirin gidin lan, bu erkeklere yapılan muameleyi ben artık daha fazla kaldıramıyorum.

ezdirmeyin lan kendinizi siz de, sikerim sizin gibi yavşak erkeği de.

neyse, bir an sinirlendim ama şu an sakinim.